Valmis, kogupind 116,7 m², krunt 399 m², saun, boiler, dušš, köök, Internet, telefon, kaabelTV, parkett, kamin, turvauks, sileplekk-katus
Otsite maja kauni looduse keskele? mere lähedale?
Müüa väga hubane ja ilusa sisekujundusega maja, mis on 2011 aastal seest täielikult renoveeritud. Toad on hea ruumilahendusega. Teisele korrusele viib puit trepp, mis tekitab väga avara ruumi trepi ümbrusesse. Teisel korrusel on ka katusealune rõdu, kuhu saab minna nii esikust kui ka magamistoast. Tubades katuseaknad.
Maja esimesel korrusel on avar kaminaga elutuba, köök, magamistuba, avar klaasustega tuba , kust saab minna otse terrassile. Esimesel korrusel on veel wc, dušširuum ja saun. Sauna kütmine elektrikerisega. Nii saunas kui ka köögis võimalus sisse lülitada põrandaküte.
Erinevad kütmisvõimalused. Esimesel korrusel on kamin ja puupliit (soojamüüriga) ning teisel korrusel on malmahi. Olemas on ka õhksoojuspump esimesel korrusel.
Maja hoovis on garaaž ( 33,1m2 ) ja puukuur. Krunt on kenasti hooldatud, ümbritsetud aiaga.
2013.a. esimese kvartali keskmine elektrikulu oli 110€ kuus.
Teed on heas seisukorras, lähedal on bussipeatus.
Maja asub mere (Paralepa rand 900m) ja Paralepa terviseraja läheduses. Väga kaunis loodus, männimets. Haapsalu kesklinn on jalutuskäigu kaugusel, ca 1,2km.
Kui tekkis huvi selle maja vastu, küsige lisa ja läheme vaatama. Oma silm on kuningas.
Tagan Teile juriidiliselt korrektse tehingu.