Müüa korter, 4 tuba - Vilmsi 6, Suur terrass, Tallinn, Harjumaa

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
MITTEAKTIIVNE

Penthouse! Garaaž! Terrass! Kamin! Konditsioneer! Panipaik!

Korteriomand, valmis, kivimaja, dušš, vann, elektriküte, avatud köök, Internet, rõdu 25 m², toad eraldi, parkett, konditsioneer, garaazh, maa-alune garaaž, katusekorter, lift, panipaik, signalisatsioon, trepikoda lukus, turvauks

Müüa väga huvitav korter. Korter on täielikult renoveeritud ja huvitavate disainilahendustega. Korteris on koht kamina jaoks, avatud köök-elutuba, terrass 25 m2. Mugav ja loogiline tubade paigutus. Korterile kuulub ka kinnine garaaž ja suur eraldiseisev panipaik. Soovi korral saab teha lisaks ka kinnise talveterrassi, kuna korterile kuulub ka rõdu. Helistage ja lepime külastusaja kokku.

Teie ettepanekud, soovid ja küsimused antud objekti kohta on alati teretulnud. Hea meelega aitame Teil leida lahenduse seoses käesoleva või sarnase pakkumisega selles piirkonnas. Alternatiivsete pakkumistega saate tutvuda meie kodulehel

www.lps.ee

Leading Property Solutions põhieesmärk on tõsta üldise vahendusteenuse kvaliteeti Eestis. Töötame Teiega ja Teie jaoks kasutades järgnevaid põhimõtteid:

+ Innovatiivsus
+ Efektiivsus
+ Südametunnistus

Edukad Kinnisvara Lahendused !

Kuulutuse link
200 000 € 1 914 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/2055792
Tube 4
Magamistube 3
Üldpind 104.5 m²
Korrus/Korruseid 6/6
Ehitusaasta 1996
Seisukord Valmis
Omandivorm Korteriomand
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised

KORTERI HINNAKALKULAATOR

Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%