Müüa korter, 1 tuba - Aiandi tee 2, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
MITTEAKTIIVNE

Kaasomand, valmis, kivimaja, elektripliit, uus torustik, dušš, põranda küte, keskküte, avatud köök, külmik, Internet, telefon, kaabelTV, parkimine tasuta, rõdu 55 m², köögimööbel, TV, mbl võimalus, mööbel, pakettaknad, parkett, pesumasin, panipaik, seinakapp, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, planeering läbi mitme korruse, turvauks, signalisatsioon, trepikoda lukus, naabrivalve, meri 1 000 m

Müüa väga lahe korter koos super suure terrassiga Viimsis. Tegemist on kahel tasapinnal asuva korteriga kus alumisel korrusel suur tuba koos köögi - ja olmeruumidega ning teisel korrusel c. 8 m2 magamisruum, mis ei kuulu 46 m2 sisse vaid on tasuta kasutusel. Korterisse on sisse ehitatud eritellimusel valmistatud köögimööbel ja garderoobid. Korterisse jääb sisse väga kvaliteetne köögitehnika ja soovi korral ka mööbel. Omanäoliseks teeb selle korteri c. 55 m2 terrass, mida on soovi korral võimalik omavalitsusega kooskõlastatult ka kinni ehitada! Korterisse sisse on võimalik ehitada kamin!

KORTERIOMANDID ON MOODUSTAMISEL.

Korteriga tutvumiseks ja lisainfomrtsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!

Naeratavad inimesed , lai valik kinnisvara pakkumisi, pädevad eksperthinnangud ja suurepärased tulemused – see kõik kokku on Domus Kinnisvara. Kui ka Sina tahad asju ära lahendada, siis saada oma soov.

Kuulutuse link
56 881 € 1 237 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/1532778
Tube 1
Magamistube 1
Üldpind 46 m²
Korrus/Korruseid 1/2
Ehitusaasta 1911
Seisukord Renoveeritud
Omandivorm Kaasomand
Katastrinumber 89001:010:2110
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised

KORTERI HINNAKALKULAATOR

Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%