Anda üürile äripind, ladu, tootmine, tootmine, ladu, teenindus, kaubandus, büroo, 1,3 ha - Lepatriinu 4, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
MITTEAKTIIVNE

Build-to-suit tootmis-/laohoone Tallinna piiril!

Kogupind 1,3 ha, Kinnistu, paneelmaja

Lisainfo: vesi, elekter, mööbli võimalus, eraldi sissepääs, estakaad, sissepääs tänavalt
Sanruum: ventilatsioon, tsentraalne vesi
Küte ja ventilatsioon: keskküte, õhksoojuspump, konditsioneer, kombineeritud küte
Side ja turvalisus: Internet, turvauks, videovalve
Ümbrus: teed heas seisukorras

R-Park Tänassilma

HOONE

Äripargi arendusala annab võimaluse rajada kuni 12 800m2 ehitusaluse pindalaga kaubandus-, äri-, lao- või tootmishoone kinnistul suurusega 30 637 m2. Hoone projekteerimisel ja ehitamisel lähtutakse kliendi vajadustest ning arendatakse build-to-suit hoone ja üüritakse teile pikaajalise üürilepingu alusel. Hoone valmib ca. 1,5 aastat peale üürilepingu sõlmimist. Väljaostmise võimalus.

Igale kinnistule on võimalik ehitada kuni kahekorruseline ja 14 meetri kõrgune ärisihtotstarbeline hoone. Ehitame välja kogu taristu (vesi, tuletõrjevesi, kanalisatsioon, elekter, sidekanalisatsioon, gaas) liitumispunktid ning välja on ehitatud tänavavalgustus, sõidu- ja kõnniteed ning mahasõidud kinnistutelt. Elektri madalpingega liitumine toimub Elektrilevi OÜ-ga ampripõhiselt – kõigi kinnistute piirile on paigaldatud liitumiskilp peakaitsmega 3 x 160A.

ASUKOHT

Äripark asub vahetult Tallinna piiril väljakujunenud Tänassilma tööstus- ja logistikapargi kõrval ning on sobiv kõigile tootmis-, lao- või muid äripindu vajavatele ettevõtetele. Tänassilma piirkond on end tõestanud efektiivse ärikeskkonnana siin juba tegutsevatele ettevõtetele, kus on võimalik ka tulevikus kasvada ja areneda. Tänassilma R-Park sobib ettevõtetele, kes hindavad kõrgelt läbimõeldud keskkonda, planeeringu ja taristu lahendusi, häid transpordiühendusi, tööjõu lähedust nii Tallinnast kui Saku ja Saue vallast ning häid naabreid ja koostööpartnereid ümbruskonnas tegutsevate ettevõtete näol.

LOGISTIKA

Äripark asub Jälgimäe ja Tallinn-Saku-Laagri teede ristumiskohas Pärnu mnt külje all. Äripargist on hea ühendus Pärnu maantee, Tallinna Ringtee, Paldiski maantee ja kesklinnaga. Kinnistud asuvad Tallinna linna piirist ca 2 km kaugusel, Tallinna ringteest ca 3 km kaugusel, Pärnu maanteest 0,3 km, Tallinna kesklinnast ca 15 km, Muuga sadamast ca 40 km ja nii Tallinna lennuväljast kui reisiterminalt ca 16 km kaugusel. Pärnu mnt ja Laagri liiklussõlme läbib päevas üle 40 000 sõiduki.

Restate Tänassilma Äripargi arendamise, üürile andmise ja müügiga tegeleb pikaajalise valdkonna kogemusega ehitus- ja arendusettevõte RESTATE. Meilt on võimalik tellida ka projekteerimis- ja ehitusteenuse korras Teile sobiv(ad) hoone(d) võtmed kätte meetodil.

RESTATE! tegutseb kinnisvara arendus-, juhtimis- ja konsulteerimise valdkondades pakkudes oma partneritele ja klientidele kinnisvara terviklahendusi alates ostmisest, arendamisest ja haldamisest, lõpetades müügi- ja nõustamisteenustega.

Liitu RESTATE! uudiskirjaga ja ole kursis värskeimate kinnisvaraturu uudistega: https://restate.ee/kontakt/

Kuulutuse link
Restate Property Advisors OÜ
Vaata firma profiili
83 200 € 6.50 €/m²
Üürida äripind
Üürida äripind www.kv.ee/3447454
Üldpind 12800 m²
Korruseid 2
Ehitusaasta 2023
seisukord Uus
omandivorm Kinnistu
Krundi pind 30637 m²
Katastrinumber 71801:001:2214
Energiamärgis A
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised

Üürilepingu näidis

Üürilepingu näidis KV.EE kasutajale
Lae alla tasuta (pdf/doc)
Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%