Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Riia kvartal

Jaga:
Jaga:

Riia kvartal - uuselamurajoon Tartu kesklinnas

Riia kvartali ehitised Era 3 ja Riia 22b on Tartu linnavalitsuse poolt tunnustatud 2018 AASTA PARIM EHITIS tiitliga uute terviklike hooneansamblite alagrupis.

Unikaalse arhitektuuriga AS Colordia poolt arendatav Riia kvartal asub Tartu kesklinnas, Riia, Filosoofi ja Era tänavate vahelisel alal. Kvartalist vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad Vanemuise teater, kinod, südalinna kohvikud ja kaubanduskeskused. Hea logistiline asukoht loob suurepärase ühenduse Tartu olulisemate magistraaltänavatega - Riia ja Võru tänavaga - nii ühistranspordiga, kui autoga liiklejale.

Riia kvartali arhitektuurne lahendus lähtub krundi ainulaadsest asukohast Riia mäel, mis võimaldab suurepäraseid vaateid ümbritsevale linnale ja Emajõe suunas. Hoonestuse planeeringu lahendus on edasiarendus kesklinlikust perimetraalsest kvartalist, mis krundi keskosas moodustab terrassidest mäe, mis omakorda langeb sujuvalt naaberkruntide väiksema hoonestuse poole, tekitades tundliku ülemineku katuseaedadest ümbritsevaks aedlinna miljööks. Terrassidest moodustuv isikupärane kuju annab Riia kvartalile selgelt äratuntava identiteedi ja iseloomuliku kuurordilaadse meeleolu. Lisaks on arvestatud, et terrassimaastik oleks võimalikult avatud päikesele ja samas ka privaatne.

VALMINUD ON KOLM KORTERELAMUT AADRESSIDEL ERA 3, RIIA 22B JA RIIA 22A.
RIIA 22B HOONES ON VALMINUD NÄIDISKORTER. TULGE TUTVUMA!
ARENDUSE NELJAS KORTERELAMU RIIA 20B ON VALMIMAS.
ALANUD ON RIIA 20 ja RIIA 20A KORTERELAMU KORTERITE BRONEERIMINE.

Täpsema info müügis olevate korterite ja kogu arenduse kohta leiate veebiaadressilt riiakvartal.ee

Asukoht

Era tn 3 / Riia tn 20b / Riia tn 22a / Riia tn 22b / Riia tn 20a /Riia tn 20, Tartu kesklinn

Lisainfo projekti kodulehelt:

riiakvartal.ee

Hind: 58 000 - 290 000 €

Selle uusarenduse teised kuulutused

Tube Üldpind Korrus Hind