Müüa maatükk, elamumaa - Lepa, Kersleti, Vormsi vald, Läänemaa

 

PAKU HINDA!

Krunt 1,5 ha, detailplaneering tehtud

Ümbrus: meri 380 m

Müüa detailplaneeringuga elamumaa Vormsil, rahvusvahelise tähtsusega rohelise võrgustiku tugialal.
Mereni linnulennult 380 m. Vaikne ja privaatne asukoht külast eemal ca 2 km.
Ligipääs kõrghaljastusega krundile planeeritud juurdepääsutee piki Ny-Marsi kinnistu lõunapiiri.
Lähim alajaam asub ca 540 m Piirivalve vaatlustorni maaüksusel, elektrivarustuse saab tagada liitumislepingu alusel Imatra Elekter AS-ga.
Lubatud hoonete arv krundil 3, ehitusaluse pinnaga 250 m2 ja lubatud korruselisus põhihoonel 1+katusekorrus, kõrvalhoonetel 1 korrus, max kõrgus kuni 8,0 m. Rajatavad hooned peavad sobima Vormsi traditsioonilisse miljöösse ning järgima traditsioonilist pere-elamute laadi - viilkatustega hooned katusekaldega 35-45` ; välisviimistluses kasutada võimalikult naturaalseid materjale. Hoonete projektid tuleb kooskõlastada eskiisi staadiumis Vormsi Vallavalitsusega.
Planeeringuga on ette nähtud puur-või salvkaev krundil, reovesi juhtida lekkekindlasse kogumismahutisse. Püsielukoha rajamisel on võimalik reoveed juhtida läbi omapuhasti ja immutada pinnasesse, järgides seadusest tulenevaid nõudeid.

Vormsi saar tervikuna on arvatud väärtusliku maastiku alaks, seda eelkõige kultuuriloolise tausta ja eheda, suhteliselt rikkumata looduse tõttu. Lisades piiratud suuruse, unikaalse eesti-rootsi ajaloo ja arhailise looduse - on need peamised põhjused, miks on Vormsi saar muutunud aastate jooksul hinnatud puhkuse veetmise kohaks neile mandrieestlaste kui mujalt pärit saarerahvast põlvnejatele, kes oskavad taasväärtustada väikesaare elu-olu ja kohalike suhete tähtsust ning omapära.

Jagamine

Üldinfo

12 345 € 0.85 €/m2
Müüa maatükk www.kv.ee/2178567
Müüa maatükk
Katastrinumber 90701:001:0459
Energiamärgis -
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

Katrin Annus

Katrin Annus

Kutseline maakler

  • 503 5934
  • 503 5934
Saada kiri maaklerile

Kinnisvara Vahenduskeskus OÜ