Müüa maja - Liini tn 1, Erra-Liiva, Lüganuse vald, Ida-Virumaa

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!

 

UUS HIND! Järelmaksuga 3-toal maja Kiviõli juures

Elamispind 64,1 m², kogupind 78 m²

Lisainfo: kaev, elekter

Kiviõlist vähem kui kilomeetri kaugusel ootab uut omanikku kolme-toaline maja, kus pole 8 aastat sees elatud. Kinnistul asub ühepereelamu, 55-ruutmeetrine majandushoone, kuur, välikäimla ja kasvuhoone, mis kõik on EHRi sisse kantud.

Elekter on sees (3x32A), aga leping on peatatud. Taasavamine ja sisselülitamine lähevad maksma lülitamise väljasõidu eest 82,82€; lepingutasu u 150€. Vesi on olemas; wc asub välikäimla näol hoovis.

Elamusse sisse astudes jääb kohe vasakut kätt sahver ja paremat kätt töötuba. Sisse astudes leiab end köögist, kus on valamu, mööbel ja suur puupliit. Samuti ahi, mis kütab kogu maja ilusti soojaks. Köögile järgneb läbikäidav elutuba-söögituba, kus on sektsioonkappidest nõudeni kõik olemas. Läbikäidavas elutoas on lisaks istekohtadele ja sektsioonkappidele olemas ka külmkapp. Tagatoas või magamistoas peaks peaaegu ühe seina suurune ahjusein eriti mõnusa ja sooja olemise tekitama.

Majal on ka välja ehitamata teine korrus ning suveterass, kus hoitakse kola. Kõrvalhooned, nii majandushoone kui ka kuur, vajavad korrastamist.

Majas on kratid sees käinud ja ära viinud väärtuslikumat rauda, nt kuuma eest kaitsva äärise pliidi juurest ja kraanid, aga üldiselt on maja heas seisus.

Küttekehad paistavad olevat väga heas korras - pragude ja muude ilmsete vigadeta. Katus ei lase teadaolevalt kuskilt läbi; lagedes on puitpaneelid rikkumata. Ainsana vajaksid kohest kohendamist välikäimla, välisuks ja põrandad ning saab sisse kolida!

Seda maja saab vähemalt 20% sissemaksu korral osta ka järelmaksuga; võib ka pakkuda vahetust mõne metsa- või põllumaa vastu.

Kinnistu lahku mõõtmine on lõpetatud ja suurus lõplik.

Kirjuta ja uuri lisa!

~ 1.5 km Marjakese Lasteaed
  1. ~ 1.6 km Erra Lasteaed
  2. ~ 1.8 km Kiviõli linna lasteaed Kannike
~ 1.3 km Kiviõli Vene Kool
  1. ~ 1.9 km Kiviõli I Keskkool
  2. ~ 2.5 km Lüganuse Kool
  3. ~ 2.6 km Maidla Kool

Jagamine

Üldinfo

12 000 € 154 €/m2 Vaatan kuumakset
Müüa maja www.kv.ee/3096347
Müüa maja
Tube 3
Üldpind 78 m²
Korrus/Korruseid 1/1
Ehitusaasta 1935
Seisukord Vajab renoveerimist
Krundi pind 2296 m²
Katastrinumber 44201:001:0291
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!