Müüa maatükk, elamumaa - Jõesuudme põik 7, Papsaare, Pärnu, Pärnumaa

Eksklusiivsed jõe- ja mereäärsed elamukrundid!

Krunt 2 500 m², detailplaneering tehtud

Lisainfo: vesi, elekter
Ümbrus: jõgi lähedal, linnas

Elamukrundid Pärnu kesklinnast linnulennult vaid kolme kilomeetri kaugusel, ainulaadses elukeskkonnas. Jõesuudme on kõrge miljööväärtusega elurajoon, kus on juba välja ehitatud asfalteeritud juurdepääsuteed ja kruntidele on rajatud kõik vajalikud kommunikatsioonid (elektriliitumine 3x20 A, tsentraalne vesi ja -kanalisatsioon). Krundid on valmis koheseks oma unistuste kodu rajamiseks.
Jõesuudme elamurajoonile on omane vee lähedus – Audru jõe suue ja Pärnu laht. Jõesuudme elanikel on võimalus rajada ühine paadisadam ja jõeäärsetele kinnistutele privaatne paadikanal – paadiga koju ja merele.
Jõesuudme elamurajoonis on elanikele loodud ühiskasutatav ning sportimis- ja ajaveetmiskoht suurusega 12 717 m2, kuhu on võimalik rajada spordiväljakud, lõkkeplats, paadisild jne.

Krundile suurusega 2500 m2 on võimalik kavandada ühepereelamu maksimaalse pindalaga 200 m2 ja abihoone maksimaalse pindalaga 60 m2. Elamutele on planeeritud suur merevaatega terrass. Lubatud suurim korruselisus: üksikelamul 2; abihoonel 1.

Rohkem infot kodulehel: http://www.kinnisvaraekspert.ee/joesuudme

Kinnisvaraekspert OÜ
Vaata firma profiili

Jagamine

Üldinfo

85 000 € 34 €/m2
Müüa maatükk www.kv.ee/3138145
Müüa maatükk
Krundi pind 2500 m²
Omandivorm Kinnistu
Katastrinumber 62401:001:0328
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest