Müüa maatükk, elamumaa - Lagle tee 14, Audru, Pärnu, Pärnumaa

 

Müüa krundid Valgeranna külje all! Võta ühendust personaalse pakkumise ning järelmaksu võimaluste osas!

Krunt 2 665 m², detailplaneering tehtud

Lisainfo: ühistransport, kanalisatsioon, vesi, elekter
Ümbrus: Valgerand meri , mets lähedal

NB! Kõiki kinnistuid on võimalik osta ka järelmaksuga - helista/kirjuta julgelt ja uuri järelmaksu võimaluste kohta!

Oled unistanud ilusast kodust mere ligiduses? Või siis suvemajast, kus võimalik ka aastaringselt aega maha võtmas käia? Või on hoopis plaanis investeerida väärtuslikku kinnisvarasse, et läbi selle lisaraha teenida? Ühel, teisel või kolmandal juhul, on maja Valgesalus just see paik.

Pärnu keskusest vaid 6km kaugusel Audru alevis, Audru jõe ja liivaranna ääres on kerkimas uus kõrge miljööväärtusega veekogude ääres asuv Valgesalu elamurajoon. Arendus on detailplaneeringu alusel jagatud 28 erineva suurusega elamukrundiks, mida ümbritseb puhas Eestimaa puhas loodus, männimets ja mitmed veekogud. Kõige hinnatumad ning suuremad krundid (vahemikus 3600-4400m2) asuvad Audru jõe ääres, kust on võimalik otse koduhoovist paadiga jõele või merele seilata kui ka paate turvaliselt hoidustada. Selle tarbeks on jõest välja toodud paadisild. Teisel pool jõge asub Valgeranna golfiväljak, kus on harrastajatele loodud suurepärased tingimused.
Arenduse keskele on planeeritud ca 9000m2 pindalaga tehisjärv, kus ennast soojal suvepäeval vees kasta kui ka paadiga sõita. Tehisjärve ääres on pakkuda elamukrunte pindalaga 2200-3000m2 ning veidi kaugemal krundid üle 1500m2. Igale krundile on võimalik ehitada maksimaalselt 2-korruseline ühepereelamu koos kahe abihoonega. Hoonete suurim lubatud ehitusalane pindala on suurematel kruntidel 300m2 ja väiksematel kruntidel 250m2.

ÜMBRUS/KESKKOND
Planeeringuala asub Audru alevikus. Kinnistu külgneb läänekaares elamumaadega, mis asuvad tiheasustusalal ja maatulundusmaadega põhja- ning idakaares, mis asuvad hajaasustusalal. Lõunakaares külgneb kinnistu Audru jõega ning teisel pool jõge asub golfiväljak. Planeeringuala jääb maakonnakeskusest Pärnust ca 8km kaugusele (keskus) ning vallakeskusest Audrust ca 2km kaugusele. Planeeringuala läheduses kulgev riigimaantee on haaratud maakonna ühistranspordi võrku. Lähim bussipeatus ca 1km kaugusel. Sportimis- ja ajaveetmisalasid ning looduse lõõgastavat mõju saab siin nautida igal võimalusel. Linnulennult vaid kilomeetri kaugusel on hinnatud valge liivaga Valgerand, kus saab nautida rannamõnusid või aktiivselt aega veeta Seikluspargis või veesporti tehes, võrkpalli või golfi mängides. Kindel on see, et Valgesalus leiab endale meelepärase tegevuse igaüks.

KOMMUNIKATSIOONID
Lepingu hinnas sisaldub:
Elektri-, vee/kanalisatsiooni liitumised, juurdepääsuteed kõvakatteni, tänavavalgustus, pinnasetööd krundi tõstmiseks (majaaluse osa). Elamurajooni on planeeritud ühine paadisild Audru jõele pääsuks, suur avaliku rannaga tehisjärv, laste mänguväljakud, spordiväljakud ja kergliiklusteed.
Hetkel on kõikide kruntide maastikutööd tehtud, ehitusalune pind tõstetud, rajatud teede võrgustik, ehitatud alajaam ning valmimas torustik ja elektriliitumiseks vajalik. Kõikide ehitusloaks vajalike kommunikatsioonide valmimine on plaanitud 2020. aasta märtsikuu lõpuks.

LISAINFO
Täpsema info pakutavate kruntide asetuse, kommunikatsioonide ning piirkonna kohta leiad arenduse koduleheküljelt: www.valgesalu.ee
Mitmed krundid on tänaseks juba broneeritud. Ära lase võimalust käest ning võta minuga ühendust, et saaksin Sulle seda ainulaadset arendust lähemalt tutvustada!

NB! Kruntide hindadele lisandub käibemaks.

~ 1.9 km Audru Lasteaed
~ 1 km Audru Kool

Jagamine

Üldinfo

34 538.40 € 13 €/m2
Müüa maatükk www.kv.ee/3198669
Müüa maatükk
Krundi pind 2665 m²
Energiamärgis -
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

Epp-Kadi Ivask

Epp-Kadi Ivask

  • 551 3184
  • 648 6000
Saada kiri maaklerile

City Property