Müüa maatükk, elamumaa - Kivikirve tee 18, Manniva, Jõelähtme vald, Harjumaa

Müüa kivi! Kaasa saab kinnistu Jõelähtmel!

Krunt 968 m², detailplaneering tehtud

Lisainfo: vesi, elekter
Ümbrus: jõgi lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas

Müüa kivi! Kaasa saab kinnistu looduskaunis keskkonnas Jõelähtmel!

Kivi asub Jõelähtme golfi väljaku territooriumil.
EGCC Golf Resort on unikaalne elukeskkond keset Jõelähtme golfiväljakut. Territoorium on osa Rebala muinsuskaitsealast, mille ajalugu, loodus, kultuur ja traditsioonid on midagi sellist, mida saad kogeda ainult siin. Tallinna kesklinnast on siia ainult 23 km. Golfikülad on projekteeritud erinevate arhitektide poolt, aga alati on järgitud samu põhimõtteid ning Eesti rannakülade traditsioone. Igal külal on oma lugu, hingamine ja iseloom. Me pakume teile ainulaadset elukeskkonda, kus on turvaline, mugav ja mõnus olla.

Lisaks privaatsele ja turvalisele elukeskonnale on võimalus tegeleda spordiga - mängida golfi, sõita rattaga, suusatada või joosta. Kõigile midagi.

Kinnistu teeb eriliseks sõnajalgadega kaetud rändrahn mille ümber projekteerib arhitekt Andres Põime läbimõeldud planeeringu ja kaasaegse disainiga maja vastavalt Teie soovidele. Piltidel näha üks võimalikest lahendustest. Kinnistult avanevad kaunid vaated golfiradadele.

Kinnistu hind sisaldab liitumisi (vesi, kanal, elekter ja side). Teed on asfalteeritud ja hooldatud.

Lähme ja tutvume sinu uue kodukohaga!

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

LVM Kinnisvara
Vaata firma profiili

Jagamine

Üldinfo

175 000 € 181 €/m2
Müüa maatükk www.kv.ee/3342897
Müüa maatükk
Krundi pind 968 m²
Omandivorm Kinnistu
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest