Müüa maatükk, elamumaa - Ristikangru tee 34, Manniva, Jõelähtme vald, Harjumaa

Müüa kinnistu looduskaunis keskkonnas Jõelähtmel.

Krunt 871 m², detailplaneering tehtud

Lisainfo: vesi, elekter
Ümbrus: jõgi lähedal, ümbruses eramud, asulast väljas

Müüa kinnistu looduskaunis keskkonnas Jõelähtmel.

Kinnistu asub Jõelähtme golfi väljaku territooriumil.
EGCC Golf Resort on unikaalne elukeskkond keset Jõelähtme golfiväljakut. Territoorium on osa Rebala muinsuskaitsealast, mille ajalugu, loodus, kultuur ja traditsioonid on midagi sellist, mida saad kogeda ainult siin. Tallinna kesklinnast on siia ainult 23 km (vaata asukohta). Golfikülad on projekteeritud erinevate arhitektide poolt, aga alati on järgitud samu põhimõtteid ning Eesti rannakülade traditsioone. Igal külal on oma lugu, hingamine ja iseloom. Me pakume teile ainulaadset elukeskkonda, kus on turvaline, mugav ja mõnus olla.

Lisaks privaatsele ja turvalisele elukeskonnale on võimalus tegeleda spordiga - mängida golfi, sõita rattaga, suusatada või joosta. Kõigile midagi.

Kinnistule on koostanud PIN Arhitektid maja projekti. Funk tüüpi maja. Läbimõeldud planeeringud ja kaasaegne disain. Maja on planeeritud L kujuliselt, et sisehoovi rajada terrass kust avanevad kaunid vaated golfiradadele ja tiigile.

Kinnistu hind sisaldab liitumisi (vesi, kanal, elekter ja side). Teed on asfalteeritud ja hooldatud.

Lähme ja tutvume sinu uue kodukohaga!

Suurel tutvumisnädalal saad broneerida Sind huvitava maja või korteri külastusaja ainult enda jaoks. Nii saad segamatult uue kodu äratundmisele keskenduda. Võta maakleriga ühendust ja lepi aeg kokku! https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

LVM Kinnisvara
Vaata firma profiili

Jagamine

Üldinfo

125 000 € 144 €/m2
Müüa maatükk www.kv.ee/3345939
Müüa maatükk
Krundi pind 871 m²
Omandivorm Kinnistu
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest