Müüa maja - Puusepa, Penuja, Mulgi vald, Viljandimaa

MULGIMAA TALUKOHT! KATUS VAHETATUD!

Kinnistu, puitmaja, elamispind 76,9 m², kogupind 76,9 m²

Lisainfo: kõrvalhoone, elekter, parkimine tasuta
Küte ja ventilatsioon: ahjuküte

Me elame ainult nüüd ja praegu! Ei ole mingit hägusat õnnelikku homset. Millal siis veel teha seda, mida sa tegelikult tahad? Millal?

Kõigil meil on unistused. Kahjuks vähesed liiguvad reaalselt oma südamesoovide poole. Meil on nii palju "aga-sid". Kas oled unistanud hobiauto putitamisest? Või oled unistanud oma maakodus nokitsemisest? Just sellises kohas, millele sa saad oma näo anda. Teha kõike nii nagu sina soovid. Olla omaette. Kusagil metsade ja põldude keskel, seal kus akusid laadida ning energiat ammutada.

Mõne aja möödudes istud suveõhtul rahus ja vaikuses oma sauna trepil ja vaatad kuidas päike loojub põllu taha. Naudid hetke kas üksi, perega või oma parimate sõpradega, see on juba sinu valik. Vot see on elu, millest sa oled unistanud!

Mulgimaal, põldude ja metsade vahel, Läti piiri ääres, Penuja külas on sinu unistustele just paslik paik. Üks Mulgi talu vajab üles sättimist ja peremehe/naise kätt. Majal on uus katus juba peal, välisvooder on eemaldatud ja palkseinad on ilusti nähtaval. Osaliselt on seinad asendatud karkass konstruktsiooniga. Põrandad on välja lõhutud. Hoov ja ümbrus on korrastatud ja hooldatud.

Praegune omanik päästis ühe vana ja väärika talukoha kindlast hukust. Tema nägi siin suurt potentsiaali ja et asi on seda väärt. Nüüd on aeg, kus sina saad teatepulga üle võtta ja Puusepa projektiga edasi minna.

Elektriliitumine on 20A/220v. Kaev tuleb sul paluda kaevumeistril teha. Krunt on just parasjagu nii suur, et jõud käib üle ja jääb aega ka pilvi vaadata.

Piltidel olev "pill" kahjuks hinna sisse ei kuulu, kuid ühe meeleoluka sõidu saab sellega kindlasti teha :D. Siin on paik, kus elatakse oma unistuste elu!

Toksi aga aadress Google mapsi sisse ja kae perrä! Usse om valla.

* Kinnistu suurus 3703 m²
* Registriosa nr 234250
* Katastritunnus 10501:001:0099
* Elektrivarustus 20 A, 1 faas
* Kaev puudub
* Kanalisatsioon puudub
* Elamu üp 76,9 m²

Mario Karro Kinnisvara OÜ
Vaata firma profiili

Jagamine

Üldinfo

24 900 € 324 €/m2
Müüa maja www.kv.ee/3370516
Müüa maja
Tube 3
Üldpind 76.9 m²
Korruseid 1
Seisukord Vajab renoveerimist
Omandivorm Kinnistu
Krundi pind 3703 m²
Katastrinumber 10501:001:0099
Energiamärgis -
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest