Müüa maatükk, elamumaa - Toogi tn 7, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
MITTEAKTIIVNE

KAUNIS ERAMAJADE PIIRKOND

Krunt 1782

Lisainfo: vesi, naabrivalve

Elamukrunt üp 1782 m² asub looduskaunis eramajade piirkonnas.

• Antud piirkonnas puudub tsentraalse vee ja kanalisatsiooniga liitumise võimalust.
Siin olemas veega liitumise võimalus tänava alal olevast ühisveevärgitorustikust, endal tuleb välja ehitada uus liitumispunkt
• Elektri liitumine hetkel puudub. Kinnistu asub lähimast madalpinge alajaamast 400 m raadiusesse. Seega ühe ampri maksumus on 198 €/amper (koos km-ga).

Siia sobib ehitada elamu või mugavalt juba osta valmis ehitatud elamu ja koheselt alustada uue kodu ja looduses olemise nautimist.


Ühistranspordi peatus u 150 m kaugusel.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Kuulutuse link
Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
Vaata firma profiili
15 750 € 8.84 €/m²
Müüa maatükk
Müüa maatükk www.kv.ee/3588183
Krundi pind 1782 m²
Omandivorm Kinnistu
Katastrinumber 85401:016:0530
Registriosa number 2332040
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised
Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%