house for sale, 3 bedrooms - Salumäe tee 4, Muratsi, Saaremaa vald, Saaremaa

NB! This object is no more active!
NOT ACTIVE

Suure kinnistuga kodu!

Private property, stone house, total area 122.7 m²

Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, sauna, shower, water boiler, washing machine
Heating and ventilation: water to air heat pump, fireplace
Communications and security: Internet
Additional information: TV-set, terrace, electricity, parquet, packet windows, garage, deep well, wall cupboard, roof tiled roof
Neighbourhood: roads in good condition roads, near forest, surrounding buildings private houses

Müügile on tulnud 2019.aastal valminud suure kinnistuga maja looduskaunis kohas, Muratsi külas. Majas on 3 magamistuba, kaminaga elutuba koos köögiga, wc, duširuum koos saunaga, esik ja tehnoruum. Lisaks on maja küljes garaaž ja suur terrass, hoovi peale ehitatud vundamendiga kasvuhoone. Maja ümber on suur muruplats, kuhu on istutatud mõned viljapuud ja marjapõõsad, lisaks oma pisike männimets. Kuressaare asub 4 km kaugusel, tänaseks on väljaehitatud korralikud teed kinnistuni.

Maja elektrisüsteem on 3x16A. Majal on oma puurkaev. Kanalisatsioon on lahendatud kogumismahutiga (10m3). Kütteks on õhk-vesi põrandküte (Daikin) ja elutoas lisasoojusallikaks kamin. Olemas soojustagastusega ventilatsioonisüsteem (Dantherm). Saunas elektrikeris (Harvia).

Tegemist on ühekordse madala viilkatusega elamuga. Kivimaja (Bauroc), viimistletud puitlaudisega, majanurgad krohvitud. Katus on kivikatus, trepp betoonist, aknad on 3x klaaspakett plastikraamidel(väljast pruunid, toas sees valget värvi). Garaaž tõsteuksega, seest soojustatud (vill, peal puitlaastplaat). Välja on vaja ehitada maja sissesõidutee (hetkel katteks liiv).

Eluruumide põrandatel on parkett. Pesuruumi, sauna, wc, esiku, tehnoruumi ja köögi põrandad on plaaditud. Seinad heledates toonides (elutoas kaminatagune sein on tumesiniseks värvitud). Vaheuksed puidust profiiluksed, saunauks klaasist. Laed on valgeks värvitud puitlaudisest.

Kõigis tubades ja ruumides kvaliteetsed valgustid. Kõige väiksemas magamistoas on sisseehitatud suur garderoobikapp. Pesuruumis kadakapaneelidega valamukapp, valgustusega peegel. Ka saunas kasutatud viimistlusel kadakapaneeli. Köögimööbel valget värvi, ülemistel kappidel klaasuksed (IKEA). Kvaliteetne elektroonika (jääb sisse), ülemiste köögikappide alla paigaldatud kohtvalgustus, töötasapind puidust.

Võta julgelt ühendust ja tule vaatama!

Object link
220 000 € 1 793 €/m²
House for sale (Reserved)
House for sale (Reserved) www.kv.ee/en/3587326
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 122.7 m²
Number of floors 1
Built in year 2019
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 9003 m²
Energy mark B
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited
Similar objects

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%