Müüa maja - Põhjaka, Mäeküla, Paide, Järvamaa

NB! SEE KUULUTUS EI OLE AKTIIVNE!
MITTEAKTIIVNE

Romantiline Põhjaka mõis

Kinnistu, kivimaja, kogupind 538 m²

Sanruum: dušš, lokaalne vesi
Lisainfo: keldrikorrus, mööbli võimalus, elekter, terrass, kaev, uus elektrijuhtmestik, kõrged laed, eraldi sissepääs, vesi
Köök: köögimööbel
Ümbrus: ümbruses ühtegi ehitist, asulast väljas, Esna jõgi 240 m

Idülliline Põhjaka mõis Järvamaal ootab uut tegusat omanikku.

Põhjaka mõisa varaklassitsistlik peahoone valmis 1820. aastal, selle viimasteks omanikeks olid Baltisaksa von Stackelbergid.

2008 - 2010 toimusid renoveerimistööd, kus omanikud oma käte ja sõprade abiga korrastasid hoone ja ümbritseva kinnistu koos säilinud osaga mõisapargist.
Mõisa peahoone taastati varemetest, siseviimistlus uuendati, paigaldati vajaminevad kommunikatsioonid, asendati puuduvad aknad ja uus peauks. Kahekorruselise, kelpkatusega kivihoone muudab omapäraseks see, et peauks ei asu mitte esi-, vaid otsaküljel. Hoone esimesel korrusel alates sissepääsust kulgeb läbi saalide vaheliste tiibuste anfilaad mistõttu hoone on avar ja valgusküllane.
Mõis on aastaringselt kasutatav.

* Mõisa territoorium on korrastatud ja hoolitsetud, hoovil paikneb 300 m² suurune katusealune terrass, rajatud suur viljakandev põllumaa, istutatud palju puid, hoovil on kanala ning majani viib kõvakattega tee.
Mõisa ümbritsevad mitmesajaastased põlispuud, peaukse ees kasvava tamme okstelt rippuvatest kiikedest on rõõmu suurtel ja väikestel
Kompleksi suur väärtus on asukoht keset põldusid ja metsasid piirnedes ühest küljest Esna jõega. Mõisa territoorium on imekombel jäänud puutumata kolhoosiaegsest sekkumistest ja seetõttu on Põhjakal võimalus nautida siiski rahulikku eraldatust.
* Maja kütab pelletikatlamaja, vesi tuleb oma puurkaevust; lokaalne kanalisatsioon, soojustagastusega ventilatsioon, tänapäevane elektrisüsteem, professionaalne köök koos tehnikaga.
Mõisal soklikorrusel asub suur võlvlaega kelder.
Kinnistul on oma allikas.
Uued elanukud saavad ellu viia oma mõisaomaniku unistuse, pakkudes unustamatuid hetki perele ja sõpradele.

Soovi korral on võimalik osta kogu kinnistu, siis on suuruseks kokku 13,4 ha

Kui see objekt ei vasta teie otsitavale, siis vaadake teisi pakkumisi meie kodulehelt (balsir.com) või saatke oma soov otse minule.

Baltic Sotheby's International Realty kuulub globaalsesse võrgustikku, mis on esindatud 81 riigis/territooriumil - lisaks kohalikele kinnisvaraportaalidele ja kanalitele on meil väljund rohkem kui 80-sse rahvusvahelisse kanalisse sealhulgas suurimatele rahvusvahelistele veebilehtedele.

Kui soovite oma kinnisvara müüa või üürida, siis oleme heameelega abiks. Meie kogenud spetsialistide meeskond leiab just teile sobivaimad lahendused kinnisvara valdkonnas.

Kuulutuse link
380 000 € 706 €/m²
Müüa maja
Müüa maja www.kv.ee/3551521
Tube 5
Üldpind 538 m²
Korruseid 2
Seisukord Valmis
Omandivorm Kinnistu
Krundi pind 21750 m²
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised
Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%