Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Müüa äripind, toitlustus, majutus, 409,9 m² - Mõisa, Penijõe, Lääneranna vald, Pärnumaa

Jaga:
Jaga:
 

VÄGA HEA HIND! Detailplaneering kehtestatud.

Kogupind 409,9 m², kinnistu, kivimaja

Lisainfo: eterniitkatus

Hind langes 9000 € võrra - UUS HIND 39 000 €! Müüa Matsalu rahvuspargi piiril Penijõe mõisakompleksi vahetus läheduses 2 ha suurune kinnistu, millel paikneb paksude paekivist seinte ja kauni välisarhitektuuriga renoveerimist vajav hoone. Maa sihtotstarve on 50% ärimaa ja 50 % maatulundusmaa, detailplaneering kehtestatud.

Planeeritav ala paikneb endise Lihula valla üldplaneeringuga kehtestatud detailplaneeringu kohustusega maa-alal. Detailplaneering kehtestati 2014. aasta jaanuaris, mis loob piirkonnas suurepärased võimalused turismi arendamiseks. Penijõe mõisa lautadesse ja kinnistule on planeeritud seminari-, büroo-, hoiu- ja abiruumide, galeriide, kohviku, 150 kohalise söögikoha, näituse- ja müügipindade ehitamine, 50-kohalise majutushoone ja spa ehitamine ning puurkaevu rajamine. Elektriliitumist hetkel ei ole, aga AS Imatra Elekter andmetel on eeldatavalt võimalik liituda ampritasu alusel.
Projekti käigus sai kinnistule tellitud geoplaan ja koostatud äriplaan. Idee on olnud mitmeid aastaid atraktiivne toetusmeetmetele.


DETAILPLANEERINGUGA on määratud krundi ehitusõigus:
- krundi kasutamise sihtotstarve Ä/BM,BT (Ä-ärimaa, BM- majutushoone maa, BT- kaubandus-, toitlustus- ja teenindushoone maa)
- ehitiste suurim lubatud arv krundil – 5 tk
- ehitiste suurim lubatud ehitusalane pindala – 2400 m2
- ehitiste suurim lubatud kõrgus – 10 m
Kui kinnistule soovitakse vaid elamumaa sihtotstarvet, siis on võimalus maaomaniku taotluse alusel detailplaneering kehtetuks tunnistada. Seejärel ehitusloa väljastamisega saab elamu rajamise jaoks ka maakasutuse sihtotstarvet muuta.

ASUKOHT

Mõisa kinnistu jääb Lihulast 3 km kaugusele. Meri on 3,6 km kaugusel. Naaberkinnistul asub renoveeritud mõisahoone, kuhu on rajatud Matsalu Rahvuspargi külastuskeskus, mis pakub oma kaunite väljapanekutega suurepäraseid võimalusi tutvuda siinsete linnu- ja loomaliikidega ning kasutada vajadusel seminariuumi. Igal aastal külastab keskust umbes 6000 huvilist. Nende hulgas on palju linnuvaatlejaid välisriikidest. Kahjuks ei ole praeguses mõisakompleksis võimalust ööbimiseks ja külastajate toitlustamiseks. Tühjana seisev laut on ideaalne lahendus, mis annab mõisakompleksile lisaväärtuse, kui see ümber kujundada söögisaaliga majutushooneks.
Kui oled hakkaja ja otsid uusi väljakutseid, siis see pakkumine on mõeldud just Sulle - võta kindlasti ühendust! Detailplaneeringu seletuskirja ja eskiisjoonise saan saata e-postiga, küsi julgesti.


ÄRIPLAANI VÄLJAVÕTE

SWOT analüüsi tugevus:
Asukoht (piisavalt lähedal Haapsalule, Pärnule, Kuressaarele ja Tallinnale – kerge ja kiire juurdepääs erinevatele üritustele ja piirkondadele; suur pluss on Matsalu looduskeskuse naabrus);
Lähemal kui 50 km ei ole majutuskohta, kuhu mahuks terve bussitäis inimesi;
Idee ainulaadsus ja perekesksus;
Idee innovaatilisus;
Kliendi ootustele vastavus;
Tavapärasest pikem hooaeg;
Idee sobivus piirkonna ja maakonna arengukavaga;
Projekti käivitaja pädevus (sihtturgude tundmine, projektijuhtimise ja turundamise kogemused).

~ 3 km Lihula Lasteaed
~ 3.5 km Lihula Gümnaasium

Jagamine

Üldinfo

39 000 € 95.2 €/m2 Koduraha pakkumine
Müüa äripind www.kv.ee/3128394
Müüa äripind
Üldpind 409.9 m²
Korruseid 1
Ehitusaasta 1936
Seisukord Vajab renoveerimist
Omandivorm Kinnistu
Krundi pind 20300 m²
Katastrinumber 41102:001:0002
Kinnistu number 1130932
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

Kaie Roos

Kaie Roos

Kutseline maakler

  • 517 8676
Saada kiri maaklerile
Kiri saadetud!

Pindi Kinnisvara

Müüa äripind, ladu, tootmine, otstarve määramata, toitlustus, tootmine, ladu, teenindus, majutus, kaubandus, büroo, 851 m²

139 000 €

Tube 7 | 851 m²

Müüa äripind, teenindus, büroo, kaubandus, 43,7 m²

63 600 €

Õhtu põik 3

Tube 1 | 43.7 m²

Müüa äripind, majutus, 181,5 m²

138 500 €

Nurme tee 15

Tube 9 | 181.5 m²

Seotud objektid

Sarnased kuulutused

Salvestatud kuulutused