Anda üürile äripind, ladu, teenindus, kaubandus, büroo, 180,3 m² - Tähesaju tee 21, Tähesaju City, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

METEO MAJA – UUS ÄRIHOONE TÄHESAJUS!

Kogupind 180,3 m², Kinnistu

Lisainfo: vitriinaknad, eraldi sissepääs, sissepääs tänavalt
Sanruum: tsentraalne vesi, ventilatsioon
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Side ja turvalisus: videovalve

METEO MAJA, LASNAMÄE TUUM – UUS ÄRIHOONE TÄHESAJU CITY’S

Meteo Maja on kolmas Restate poolt arendatav moderne ärihoone Tähesaju ärikompleksis. Neid iseloomustavad läbimõeldud ruumilahendused, head parkimisvõimalused, suurepärane asukoht ning madalad kõrvalkulud.

ASUKOHT
Meteo Maja asub Lasnamäe linnaosa keskel, olles ühenduses kõigi Lasnamäe magistraalidega. Tugevate kaubamarkide koondumine on tektianud sunergia, mis on kasulik nii firmadele kui linnakut kulastavatele klientidele. Täna moodustavad tõmbekeskuse Lidl, Bauhaus, Motonet, Prisma, Selver, Hortes, Home4You, Magaziin, OnOff, Toyota ja teised tuntud kauplused. Tähesaju ärilinnaku vahetus läheduses asub Baltimaade suurim ja kaasaegseim 29 hektaril laiuv Tondiraba park. Lisaks toetavad piirkonda ka kohalikud spordikeskused - Tondiraba Jäähall ning peagi valmiv uus spordi-ja ujulakompleks.

Populaarne Tahesaju City asub Tallinna kesklinnast 7 minutilise autosoidu kaugusel. Läbi Lasnamäe põhimagistraalide teenindab keskus kogu lahiumbrust: Piritat ja Merivalja piirkonda, Viimsi valda, Maardut, Muugat ning Kallavere. Lasnamäe linnaosa on Tallinna suurima elanike arvuga linnaosa kus elab tänaseks ligi 120 000 inimest. Tähesaju asub linnaosa keskel ning tänu sellele läbib Tähesaju teed ööpäevas ca. 5000 autot ja Laagna teed ca. 20 000 autot.
Piirkonda läbivad bussiliinid nr. 51, 7, 13, 31, 49, 54, 58, 67, 68.

ÄRIHOONE
Meteo Majas saab kokku olema 3600 üüritavat ruutmeetrit. Sellest 1. korrusel olevad LoftOffice kontseptsiooniga kaubanduspinnad kokku 1900 m2 ja 2. korruse büroo-ja teenindusruumid kokku 1700m2. Ärihoone on esindusliku arhitektuuriga, mille kõrge klaasfassaad muudab hoone silmapaistvaks. Klientidele mõeldud sissepääs kaubanduspinnale on hoone esiküljelt ning kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on igale äripinnale olemas tõstuksed hoone tagaküljel. Teisel korrusel asuvad erinevas suuruses kaasaegsed bürooruumid vahemikus 60m2 - 200m2.

Meteo Maja valmib 2024. aasta suvel.

ÜÜRITAV PIND (LoftOffice)
Käesolev äripind asub 1. korrusel ja sobib ettevõttele kes vajab ühes ruumis nii kaubanduse kui ka lao-ja büroofunktsiooni. Kaubanduspind on ca. 4m kõrguste lagedega ning põrandakoormus 1,5t/m2 et oleks võimalik ladustada ja seda osakaalu muuta. Pakume üürnikele võimalust kaasa rääkida ruumide planeeringutes. Siseviimistluse erilahendused ja planeeringu muudatused teostatakse üürniku kulul.

Mugav ligipääs Tähesaju teelt ja tasuta parkimine annab lihtsa võimlause kliente vastu võtta ning videovalvega hoonesse on töötajatel ligipääs ööpäevaringne.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

MIKS ÜÜRIDA METEO MAJA RUUME?
1. ASUKOHT – Linnaosa keskus mis on välja kujunenud populaarseks äri-ja kaubanduspiirkonnaks.
2. LIGIPÄÄSETAVUS - Suurepärane ligipääs olulistelt liiklussõlmedelt.
3. KONTSEPTSIOON – 3in1 lahendus koondab büroo-, lao- ja büroofunktsiooni ühele pinnale.
4. TÖÖKESKKOND – Läbimõeldud ruumilahendused, tänapäevane tehnoloogia ja tasuta parkimine.
5. KÕRVALKULUD - Tänapäevane tehnoloogia ja materjalid, A-energiaklass, BREEAM sertifikaat ning päikesepaneelid võimaldavad madalaid kõrvalkulusi.

Arenduse koduleht: meteomaja.ee

ARENDAJA
RESTATE! tegutseb kinnisvara arendus-, juhtimis- ja konsulteerimise valdkondades pakkudes oma partneritele ja klientidele kinnisvara terviklahendusi alates ostmisest, arendamisest ja haldamisest, lõpetades müügi- ja nõustamisteenustega.

Nõudlus Tähesaju piirkonnas on suur, võta meiega varakult ühendust ja üheskoos leiame Teie ettevõttele parima lahenduse!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Restate Property Advisors OÜ
Vaata firma profiili
Võta ühendust
2 254 € 12.5 €/m²
Üürida äripind
Üürida äripind www.kv.ee/3512755
Tube 1
Üldpind 180.3 m²
Korrus/Korruseid 1/2
Ehitusaasta 2024
seisukord Uus
omandivorm Kinnistu
Katastrinumber 78403:316:0057
Registriosa number 21306201
Energiamärgis A
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised

Üürilepingu näidis

Üürilepingu näidis KV.EE kasutajale
Lae alla tasuta (pdf/doc)
Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%