Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Laura

Teostame Teie unistuse!

Üldpind 100.00

Kirjeldus

https://vikohouse.ee/

Vundament: 120m2

Kasulik pind: 100m2

Projekt:

Tüüpprojekt Laura on modernne, lamekatusega edasiarendus meie populaarseimast tüüpprojektist Anna. Maja eeliseks on see, et soovi korral on võimalik katusele teha eraldi väliterrass.. Muuta on võimalik nii maja laiust, pikkust, kõrgust, akende suurust, tubade asetust ja palju muud. Oma arhitektide ja projekteerijate abiga saame Teil aidata muuta tüüpprojekti koduks.

Hind:

Kõik meie majad valmivad tihedas koostöös kliendiga. Teil on võimalik valida kõikvõimalike siseviimistlus ja välisviimistlusmaterjalide seast endale sobivad. Tulenevalt klientide soovidest ja võimalustest oleme alati leidnud sobivad lahendused.

Valmidusaste:

Majade valmidusastme osas oleme väga paindlikud. Saame pakkuda kõiki variante mis jäävad soojustatud elemendi karkassi ja võtmed kätte lahenduse vahele. Kõik sõltub alati klientide vajadustest.

Võtmed kätte:

Koostöös välja kujunenud partneritega saame pakkuda kõiki töid alates trassi ja vundamenditöödest kuni plaatimise ja santehnika paigalduseni.

Paberimajandus:

Soovi korral saame Teid aidata kõigega alates ehitusloast kuni kasutusloani.

 

Andmed

Viko House toodab kõrge kvaliteediga puitelemente ja mooduleid ning katuseferme energiasäästlike majade ehitamiseks. Ehitame element- ja moodulmaju vastavalt tellija projektile ja vajadustele. Meie tugevuseks on 20-aastane kogemus majatootmises ning tihe koostöö parimate projekteerijate ja teiste oma ala spetsialistidega. Pakume parimat hinda seejuures säilitades parima kvaliteedi.

Vaata teisi projekte!

Hind Alates 3500€

Kontakt

Viko House OÜ

Kontakt

Rünno Maksimov

Võta ühendust

Kiri saadetud!

Moodulmajad, elementmajad, palkmajad, valmismajad