Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Level 134

Kastelli – majaehitajate lemmik juba aastast 1994

Üldpind 156.00

Kirjeldus

Kastelli uued Level majad on projekteeritud ökoloogilist, modernset ja stiilset elu väärtustavale inimesele. Materjalina on kasutatud palju puitu. Maja siseruumid lähevad suurte aknende tõttu sujuvalt üle õuealaks ning loodusvaated omandavad suurema rolli. Kõik ruutmeetrid on praktiliselt lahendatud säilitades ruumi otstarvet. Level majad on projekteeritud toimima erinevates elu situatsioonides. – Hoolikas projekt võimaldab ruutmeetrite maksimaalselt otstarbeka kasutamise. Ruumid on vaatamata praktilisusele avaramad suurte akende ja tavalisest kõrgemate lagede tõttu. Selle sarja majades ei ole ka koridoridele arvestatud üleliigset pinda.

Level 134 on klassikaline Level mudel, kus WC ja garderoob on ühendatud vanemate magamistoaga. Projektis sisaldub avar majandusruum ning eraldi paiknevad riietus- ning pesuruum, kus on ruumi vannilegi.

Miks Kastelli?

Ehitusuuringute põhjal ( RTS Finland) on Kastelli majade ruumilahendused eriti praktilised ja arvestavad parimal moel pere elamise vajadusi.
Igale pereliikmele on mugavalt oma ruum, ühised ruumid on hubased, kodune majapidamine praktiliselt korraldatud ja ka harrastustele on mõeldud. Kulusid tõstvaid mõttetuid koridore ja üleliigseid ruutmeetreid ei ole.

Aastast aastasse on ehitajad pidanud Kastelli mudelite valikut turu parimaks ja mitmekesisemaks! (RTS Finland). Kastelli ostja suurim eelis ongi valida kodu laiast ja mitmekesisest tootevalikust, leida uusi ideid ja just see õige tema vajaduste jaoks projekteeritud kodu.
On olemas erilistele kruntidele sobivaid mudeleid, on 1, 1,5 ja 2 korruselisi, on nõlvaku maju ja L- kujulisi. On erinevat stiili maju, klassikalisest modernseni, on eri suuruseid ühest magamistoast seitsmeni, on praktiliselt toimivaid ja välimuselt avaraid, on lihtsama lahendusega ja keerulisemaid- täpselt nii, nagu ise tahad.

Andmed

134 m2 elamispinda, 156 m2 üldpinda, 4 tuba, köök-söögituba, koduhoiuruum, 2 WC, riietusruum, saun, pesuruum, tehniline ruum, avarad katusealused terrassid, mida saab soovi korral klaasustega verandaks muuta.

Vaata teisi projekte!

Hind 33 100€

Kontakt

K-Majad OÜ

Kontakt

Katrin Sutt

Võta ühendust

Kiri saadetud!

Moodulmajad, elementmajad, palkmajad, valmismajad