Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Moderni 158

Kastelli – majaehitajate lemmik juba aastast 1994

Üldpind 188.00

Kirjeldus

Modern 158 on omanäoline ja ilmekas kodu, kus on ruumi suuremalegi perele. Ruumide jaotus kahe korruse vahel võimaldab privaatsust igale pereliikmele. Vanemate magamistuba on paigutatud alakorrusele ja ülejäänud 3 tuba ülakorrusele. Köök, söögituba ja elutuba moodustavad avara olmeruumi, millele lisab avarust ja valgust kõrge vahelagi. Tehniline ruum, pesuruumid ja praktiline majandusruum moodustavad omaette kompaktse terviku. Suured terrassid maja ümber avardavad olmeruume ja kaunistavad maja välisilmet.

Miks Kastelli?

Ehitusuuringute põhjal ( RTS Finland) on Kastelli majade ruumilahendused eriti praktilised ja arvestavad parimal moel pere elamise vajadusi.
Igale pereliikmele on mugavalt oma ruum, ühised ruumid on hubased, kodune majapidamine praktiliselt korraldatud ja ka harrastustele on mõeldud. Kulusid tõstvaid mõttetuid koridore ja üleliigseid ruutmeetreid ei ole.

Aastast aastasse on ehitajad pidanud Kastelli mudelite valikut turu parimaks ja mitmekesisemaks! (RTS Finland). Kastelli ostja suurim eelis ongi valida kodu laiast ja mitmekesisest tootevalikust, leida uusi ideid ja just see õige tema vajaduste jaoks projekteeritud kodu.
On olemas erilistele kruntidele sobivaid mudeleid, on 1, 1,5 ja 2 korruselisi, on nõlvaku maju ja L- kujulisi. On erinevat stiili maju, klassikalisest modernseni, on eri suuruseid ühest magamistoast seitsmeni, on praktiliselt toimivaid ja välimuselt avaraid, on lihtsama lahendusega ja keerulisemaid- täpselt nii, nagu ise tahad.

Andmed

158 m2 elamispinda 188 m2 üldpinda 5 tuba, köök, söögituba, garderoob, majandusruum, hall, saun, tehnoruum

Vaata teisi projekte!

Hind Küsi hinda!

Kontakt

K-Majad OÜ

Kontakt

Katrin Sutt

Võta ühendust

Kiri saadetud!

Moodulmajad, elementmajad, palkmajad, valmismajad