Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Raatiherra 146

Kastelli – majaehitajate lemmik juba aastast 1994

Üldpind 169.00

Kirjeldus

Raatiherra 146 on kahekorruseline uudismudel! Valgusküllasest söögitoast on vaade kolme ilmakaarde ja lisaks ka pääs katusealusele terrassile. Söögitoaga ühendatud avaras köögis on oskusliku projekteerimise tulemusena palju ruumi panipaikadeks ja toidu valmistamiseks. Ülakorruse paraja suurusega magamistoad ja avar olmeruum moodustavad meelepärase terviku pere lastele ja noortele.

Miks Kastelli?

Ehitusuuringute põhjal ( RTS Finland) on Kastelli majade ruumilahendused eriti praktilised ja arvestavad parimal moel pere elamise vajadusi.
Igale pereliikmele on mugavalt oma ruum, ühised ruumid on hubased, kodune majapidamine praktiliselt korraldatud ja ka harrastustele on mõeldud. Kulusid tõstvaid mõttetuid koridore ja üleliigseid ruutmeetreid ei ole.

Aastast aastasse on ehitajad pidanud Kastelli mudelite valikut turu parimaks ja mitmekesisemaks! (RTS Finland). Kastelli ostja suurim eelis ongi valida kodu laiast ja mitmekesisest tootevalikust, leida uusi ideid ja just see õige tema vajaduste jaoks projekteeritud kodu.
On olemas erilistele kruntidele sobivaid mudeleid, on 1, 1,5 ja 2 korruselisi, on nõlvaku maju ja L- kujulisi. On erinevat stiili maju, klassikalisest modernseni, on eri suuruseid ühest magamistoast seitsmeni, on praktiliselt toimivaid ja välimuselt avaraid, on lihtsama lahendusega ja keerulisemaid- täpselt nii, nagu ise tahad.

Andmed

146 m2 elamispinda, 169 m2 üldpinda, 5 tuba, köök-söögituba, aula, koduhoiuruum, saun, pesuruum, tehniline ruum.

Vaata teisi projekte!

Hind 36 300€

Kontakt

K-Majad OÜ

Kontakt

Katrin Sutt

Võta ühendust

Kiri saadetud!

Moodulmajad, elementmajad, palkmajad, valmismajad