Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Valokaari 119

Kastelli – majaehitajate lemmik juba aastast 1994

Üldpind 139.00

Kirjeldus

Valokaari 119 on maja, kus on olemas kõik vajalik, praktiline lahendus ka väikesele krundile. Majale annab ilmekust liigendatud fassaad ja suur katusealune terrass hoovi pool. Avar kaarakendega elutuba ja valgusküllane söögituba moodustavad olmeruumidest hubase ja kompaktse terviku.
Omaette magamistuba väikese kabinetiga/või eraldi vannitoaga on paigutatud maja otsatiiba ja ühesuurused lastetoad fassaadi poole.
Vajadusel on võimalik majale lisada auto varjualune/garaaž panipaigaga.

Miks Kastelli?

Ehitusuuringute põhjal ( RTS Finland) on Kastelli majade ruumilahendused eriti praktilised ja arvestavad parimal moel pere elamise vajadusi.
Igale pereliikmele on mugavalt oma ruum, ühised ruumid on hubased, kodune majapidamine praktiliselt korraldatud ja ka harrastustele on mõeldud. Kulusid tõstvaid mõttetuid koridore ja üleliigseid ruutmeetreid ei ole.

Aastast aastasse on ehitajad pidanud Kastelli mudelite valikut turu parimaks ja mitmekesisemaks! (RTS Finland). Kastelli ostja suurim eelis ongi valida kodu laiast ja mitmekesisest tootevalikust, leida uusi ideid ja just see õige tema vajaduste jaoks projekteeritud kodu.
On olemas erilistele kruntidele sobivaid mudeleid, on 1, 1,5 ja 2 korruselisi, on nõlvaku maju ja L- kujulisi. On erinevat stiili maju, klassikalisest modernseni, on eri suuruseid ühest magamistoast seitsmeni, on praktiliselt toimivaid ja välimuselt avaraid, on lihtsama lahendusega ja keerulisemaid- täpselt nii, nagu ise tahad.

Andmed

119 m2 elamispinda, 139 m2 üldpinda, 4 tuba, köök-söögituba, garderoob, koduhoiuruum, saun, pesuruum, tehniline ruum.

Vaata teisi projekte!

Hind 33 450€

Kontakt

K-Majad OÜ

Kontakt

Katrin Sutt

Võta ühendust

Kiri saadetud!

Moodulmajad, elementmajad, palkmajad, valmismajad