Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Viva 109

Kastelli – majaehitajate lemmik juba aastast 1994

Üldpind 136.00

Kirjeldus

Kastelli uus majade sari Viva esindab modernset ehitusstiili, kus on võimalik valida kahe erineva katuselahenduse vahel – traditsiooniline viilkatus või ühepoolse kaldega pulpetti. Välismõõtudelt on Viva kodud ühesuurused. Viva paindlikkus peitub maja sees – tubade arvu ja nende otstarvet saab ise valida. Ruumilahendust saab ka hiljem vastavalt vajadusele muuta. Alakorrusel on ruumikas esik ja WC ühendatud kaasaegse koduhoiuruumiga. Muu esimese korruse ruum on avar ja valgusküllane suurte akendega ning terrassile viiva uksega ala, mida võid kasutada oma parema äranägemise järgi.

Ülakorrusel paiknevad saun koos suure vannitoaga, aula ning modernne klaaspiirdega rõdu. Teist korrust valgustavad suured aknad ning magamistube võib paigutada sinna sobival määral. Vajadusel mahub ülakorrusele ka praktiline koduhoiuruum.

Miks Kastelli?

Ehitusuuringute põhjal ( RTS Finland) on Kastelli majade ruumilahendused eriti praktilised ja arvestavad parimal moel pere elamise vajadusi.
Igale pereliikmele on mugavalt oma ruum, ühised ruumid on hubased, kodune majapidamine praktiliselt korraldatud ja ka harrastustele on mõeldud. Kulusid tõstvaid mõttetuid koridore ja üleliigseid ruutmeetreid ei ole.

Aastast aastasse on ehitajad pidanud Kastelli mudelite valikut turu parimaks ja mitmekesisemaks! (RTS Finland). Kastelli ostja suurim eelis ongi valida kodu laiast ja mitmekesisest tootevalikust, leida uusi ideid ja just see õige tema vajaduste jaoks projekteeritud kodu.
On olemas erilistele kruntidele sobivaid mudeleid, on 1, 1,5 ja 2 korruselisi, on nõlvaku maju ja L- kujulisi. On erinevat stiili maju, klassikalisest modernseni, on eri suuruseid ühest magamistoast seitsmeni, on praktiliselt toimivaid ja välimuselt avaraid, on lihtsama lahendusega ja keerulisemaid- täpselt nii, nagu ise tahad.

Andmed

109 m2 elamispinda, 136 m2 üldpinda, 4 tuba, köök, koduhoiuruum, aula, saun, pesuruum, tehniline ruum.

Vaata teisi projekte!

Hind 35 100€

Kontakt

K-Majad OÜ

Kontakt

Katrin Sutt

Võta ühendust

Kiri saadetud!

Moodulmajad, elementmajad, palkmajad, valmismajad