Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Müüa äripind, teenindus, kaubandus, büroo, 4 554 m² - Riia mnt. 99, Järveotsa, Viljandi, Viljandimaa

Jaga:
Jaga:
 

Korterelamu-ärihoone arendusprojekt

Kogupind 4 554 m²

Müüa arendusprojekt Viljandis aadressiga Riia mnt. 99B. Kinnistu suurus 3903m2. Ehitusalane pind 1185m2. 5 korrust.
Projekteerimisel on võimalik teha muudatusi vastavalt vajadusele-terve hoone kohandada ärihooneks, vähendada korruseid, kortereid juurde ehitada jne.
Detailplaneering tehtud. Kinnistule võib ehitada 2 äri-eluhoonet. Kommunikatsioonid(vesi, kanal, elekter, efektiivne kaugküte) krundi piiril.

Asukoht on Viljandi ühe peatänava(Riia mnt.) ääres, Järveotsa linnaosa alguses. Tegemist on väga perspektiivika asukohaga Männimäe ja Järveotsa piiril. Viimane on siis Viljandi uusim elurajoon kuhu planeeritud ca. 1000 elanikku. Arenduse kõrval asub Jakobsoni kool ja lasteaed(300m). Samuti on piirkonnas Viljandi suurimad tööandjad(Dold Puidutööstus AS, Bed Factory Sweden Oü, Viljandi Aken ja Uks AS, Cleveron AS, VMT Tehased AS, Toom Tekstiil AS jne). Järveotsa elurajoonist saab Viljandi linna suurim arendus peale taas iseseisvumist. Linn on juba alustanud teede, torustike, valgustuse ja muude infrastruktuuride rajamisega.

Korterelamu-ärihoone eskiis on arhitektuurikonkurssi võidutöö. B hoone esimesel korrusel paikneb 5 äripinda ja hoone peasissepääsud, lisaks pääs 1. korruse parklasse ja laadimisala kaubandusele. Teisel korrusel on büroopinnad, kuhu pääseb läbi esimese korruse sissepääsu ja liftiga. Korterid paiknevad kolmandal, neljandal ja viiendal korrusel. Enamus kortereid on 1-, ja 2-toalised. Kolmanda ja neljanda korruse plaanid on ühesugused, kortereid on kokku 26. Viiendal korrusel on suuremad ja luksuslikumad korterid, kortereid kokku 9. Lisaks on kõikidel korteritel rõdud ja terrassid, mis on suunatud hommiku- ja õhtupäikese poole.

Terrassid on planeeritud õhtu- ja hommikupäikese poole, terrassidelt avaneb vaade detailplaneeringujärgsele perspektiivsele aktiivsele jalakäijate tänavale, puiesteele ja Viljandi järvele. B hoone teise korruse katusele tekkiv terrass on mõeldud korteritele. Terrass on suunatud järve poole ning sinna paistab hommikupäike.

Hoonete paigutamisel on võetud arvesse kehtiv detailplaneering. Büroo- ja korterite sissepääsud on paigutatud Riia maantee poole. Kogu ideekavandi loomisel on fookuses olnud polüfunktsionaalsus, mille tulemiks on maksimaalne ruumikasutus ööpäevaringselt.

Haljastuse paigutamisel on peetud tähtsaks, et lisaks esteetilistele väärtustele töötaks haljastus naturaalse müraallikana, mistõttu paikenb enamus haljastusest Riia maantee ääres.

Parkimine on nii hoone ees kui ka hoone B soklikorrusel avatud, ribistikuga varjatud parklas. Parkimiskorrusele pääs asub Riia maantee T1 poolses küljes.

Hoone ees olev parkla mahutab 63 sõiduatot, soklikorruse parkla mahutab 10 sõidautot. Lisaks on võimalused jalgrataste parkimiseks ning panipaigad korteritele. 1. korruselt on liftiga võimalik pääseda kõikidele korrustele.
Parklaala on asfaltkattega, kõniteed sillutatud betoonkiviga.

Vorm lähtub eelkõige funktsionaalsest ülesehitusest, mis korruseti on erinev. 1. ja 2. korrus jälgib ehitusjoont ja on projekteeritud nii, et katab lubatavat ehitusalust pinda maksimaalselt.

Hoone B on peamiselt kahes erinevas mahus. Esimene maht on büroo- ja äripinnad (2 korrust), teine maht on korterid (kolmas kuni viies korrus). Hoonesse on paigutatud võimalikult palju kortereid, et kasutada pinda ära maksimaalselt. Korterid on suunatud nii, et neil oleks kas õhtuvõi hommikupäike. Hoone B ülemise osa vorm tuleneb korterite paiknemisest.

Hoone välisarhitektuuri dikteerivad ennekõike erinevad funktsioonid, mis moodustavad visuaalselt kontrastse, kuid tervikliku mahu. Alumiste korruste äri- ja büroopindadel on kasutatud klaasfassaadi, et muuta ruumid tänavalt märgatavaks ning kutsuvaks. Korterite rõdudele on lisaks paigutatud topeltfassaadina klaase, mis pakuvad tuulevarju. Erimõõtmeliste akendega on fassaadile lisatud mängulisust.

Hoone on planeeritud konstruktiivselt töötama raudbetoon post-tala sõrestiku, kandeseinte ja õõnespaneelidest + vajadusel monoliitbetoonist vahelagede koostööl, kandvad välisseinad ja vundament on õõnesplokkidest (nt Columbia kivi).

Äri- ja bürookorruste ruumiprogrammile konstruktiivne kontseptsioon olulisi (sise)arhitektuurseid piiranguid ei sea, mistõttu on võimalik need tulevikus seada vastavalt rentniku/bürooomaniku vajadustele.

~ 280 m Viljandi Lasteaed Männimäe
 1. ~ 1.6 km Viljandi Lasteaed Midrimaa
 2. ~ 2.6 km Viljandi Lasteaed Mesimumm
 3. ~ 2.7 km Viljandi Lasteaed Krõllipesa
 4. ~ 3.1 km Viljandi Lasteaed Karlsson
 5. ~ 3.8 km Viiratsi Lasteaed "Rüblik"
 6. ~ 4.8 km Ramsi Lasteaed "Taruke"
 7. ~ 4.8 km Viljandi valla lasteaed "Päikesekiir"
~ 250 m Viljandi Jakobsoni Kool
 1. ~ 2.1 km Viljandi Gümnaasium
 2. ~ 2.2 km Viljandi Vaba Waldorfkool
 3. ~ 2.9 km Viljandi Kesklinna Kool
 4. ~ 3 km Viljandi Paalalinna Kool
 5. ~ 3.2 km Viljandi Kaare Kool
 6. ~ 3.2 km Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium
 7. ~ 3.8 km Viiratsi Kool
 8. ~ 4 km Jaagu Lasteaed- Põhikool
 9. ~ 4.9 km Heimtali Põhikool

Jagamine

Üldinfo

125 000 € 27.5 €/m2 Eluaseme väikelaen
Müüa äripind www.kv.ee/3163163
Müüa äripind
Tube 99
Üldpind 4554 m²
Seisukord Uus
Krundi pind 3903 m²
Katastrinumber 89714:002:0045
Energiamärgis -
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

Võta ühendust

Fellin Capital

 • 5623 0350
Saada kiri kuulutajale
Kiri saadetud!

Müüa korter, 3 tuba

55 000 €

Telliskivi 22

Tube 3 | 68.3 m²

Müüa korter, 4 tuba

142 000 €

Raadiraja 26

Tube 4 | 82.1 m²

Müüa korter, 2 tuba

229 475 €

Lesta tn 10/2

Tube 2 | 68.5 m²

Müüa korter, 2 tuba

115 710 €

J. Kuperjanovi 8

Tube 2 | 40.6 m²

Seotud objektid

Sarnased kuulutused

Salvestatud kuulutused