PUUKÜTTEGA KORTER
Korteriomand, kivimaja
Lisainfo: parkimine tasuta, panipaik, kõrged laed, TV, toad eraldi, mööbel, pakettaknad
Köök: külmik
Sanruum: vann, boiler
Küte ja ventilatsioon: ahjuküte
Side ja turvalisus: kaabelTV, turvauks
Ümbrus: järv lähedal, ümbruses eramud ja korterelamud, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi
Müüa renoveerimist vajav korter rahulikus ja rohelises Kose piirkonnas.
ASUKOHT
Korter asub Kose teel, kesklinnast 3km kaugusel, rahulikus piirkonnas. Korterist üle tee jäävad Kubja metsarajad ja kergliiklus teed, ideaalne koht spordi harrastajale. Kubja spa vaid jalutuskäigu kaugusel. Läheduses mitmed veekogud. 2km kaugusel Maksimarket, Turuplats. Regulaarne bussiliiklus.
KORTER
Korter vajab renoveerimist. Võimalik kujundada oma maitsel väga stiilne ja eripärane korter, kõrged laed ja paksud seinad. Tegemist on 2-toalise korteriga, kus planeeringut on võimalik mitmeti muuta. Korteris on vahetatud aknad, välisuks. WC ja vannituba asuvad koos. Vannitoas on vann ja soe vesi boilerist. Korteris on ahjuküte. Tegemist on väga soojapidava ja valgusküllase korteriga.
MAJA
Maja haldab Võru Kinnisvara. Koridorid on puhtad ning lukustatud. Hiljuti vahetatud katus. Uus kanalisatsiooni ja vee torustik.
KOMMUNAALKULUD
Väga madalad aastaringi, umbes 50eur igal aastaajal. Lisandub elekter.
Rohkem infot telefoni teel.
- ~ 2.5 km Puiga Lasteaed Siilike
- ~ 2.8 km Võru Lasteaed Okasroosike
- ~ 3.2 km Võru Lasteaed Päkapikk
- ~ 3.3 km Võru Lasteaed Punamütsike
- ~ 2.8 km Võru Täiskasvanute Gümnaasium
- ~ 3 km Võru Järve Kool
- ~ 3.1 km Võru Kreutzwaldi Kool
- ~ 3.2 km Väike Werrone Kool
- ~ 3.3 km Võru Kesklinna Kool
- ~ 3.6 km Võru Gümnaasium
- ~ 530 m Kaitseväe 106 107 146 147 176 178A 179
- ~ 550 m Kose 105 106 107 114 117 118A 118B 119 120A 120B
Jagamine
Kuulutuse link
www.kv.ee/3069403