Müüa äripind, otstarve määramata, 581,2 m² - Veski tn 9, Tõrva linn, Tõrva vald, Valgamaa

Ruumikas veskihoone Tõrva linna südames

Kogupind 581,2 m², Kinnistu, puitmaja

Otse suvituslinn Tõrva südames on müügiks ruumikas veskihoone, mis võimaldab ellu viia unistuse enda ettevõttest. Vaatega looduskaunile Veskijärvele ning Tõrva keskväljaku vahetus läheduses asuv hoone vajab uut peremeest, kes väärikale ja ajaloolisele hoonele taas elu sisse tooks. Asukohale lisab veelgi maalilisust otse maja tagant mööda voolav Õhne jõgi.
Tegemist on ehitismälestisega nr 23313 ning hoone rekonstrueerimisel tuleb arvestada Muinsuskaitseameti nõudeid. Hoone ruumides tegutseb 145,9m2 pinnal TT Loomakliinik tähtajatu äriruumi üürilepingu alusel.
1. Müügi lisatingimused:
1.1. Ostjal on kohustus rekonstrueerida hoone katus ja fassaad viie (5) aasta jooksul ostu-müügi lepingu sõlmimisest. Juhul, kui ostja eelnimetatud tingimust ei täida, on Tõrva vallal õigus nõuda ostjalt leppetrahvi 10% müügihinnast. Leppetrahvi maksmine ei vabasta ostjat investeerimiskohustusest.
1.2. Kuni investeerimiskohustuse täitmiseni võib kinnistu edasine võõrandamine või asjaõigusega koormamine toimuda vaid Tõrva Vallavalitsuse nõusolekul. Juhul, kui ostja eelnimetatud tingimust ei täida, on Tõrva vallal õigus nõuda ostjalt leppetrahvi 10% müügihinnast.
1.3. Kui ostja ei ole täitnud punktis 3.1 nimetatud investeerimiskohustust, k.a juhul, kui ostja soovib enne punktis 3.1 nimetatud tähtaja saabumist ja investeerimiskohustuse täitmist võõrandada kinnistut kolmandale isikule, on Tõrva vallal õigus nõuda ostjalt leppetrahvi 10% müügihinnast ja kasutada kinnistu tagasiostuõigust. Tagasiostuhinnaks on hind, millega kinnistu võõrandati ostjale. Tagasiostuõiguse kohta kantakse märge kinnistusraamatusse.
1.4. Ostja tasub kinnistu müügihinna ostu-müügi lepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimise päevaks.
1.5. Tõrva Vallavalitsusel on õigus ostjalt nõuda täiendavaid finantsvõimekust tõendavaid dokumente veendumaks, et ostja on võimeline punktis 3.1. sätestatud lisatingimusi täitma. Piisava finantsvõimekuse puudumise korral on Tõrva Vallavalitsusel õigus müügitehingust loobuda“.
1.6. Kõik vara omandiõiguse ülemineku ja märgete ning servituutide seadmisega seotud kulud tasub ostja.

40 000 € 68.8 €/m²
Müüa äripind
Müüa äripind www.kv.ee/3477836
Üldpind 581.2 m²
Korruseid 2
Seisukord Vajab renoveerimist
Omandivorm Kinnistu
Krundi pind 2305 m²
Katastrinumber 82401:001:0803
Energiamärgis -

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%