3 toaline korter
Korteriomand, paneelmaja
Köök: elektripliit, avatud köök, köögimööbel
Sanruum: uus torustik, boiler, dušš, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, elektriküte
Side ja turvalisus: Internet, kaabelTV, naabrivalve, trepikoda lukus
Lisainfo: parkimine tasuta, parkett, pakettaknad, mööbel, mööbli võimalus, toad eraldi, TV, keldrikorrus, uus elektrijuhtmestik
Ümbrus: teed heas seisukorras, ümbruses eramud ja korterelamud, Rannu paisjärv lähedal, naabrid ümberringi, asub keskuses
Müüa hubane 3-toaline korter Rannu alevikus
Müüa valgusküllane ja hästi hoitud 3-toaline korter rahulikus Rannu alevikus. Korter sobib hästi perele või inimesele, kes hindab vaikset elukeskkonda ning mugavat asukohta.
Korteri üheks suurimaks plussiks on väga hea asukoht – lasteaed asub kohe kõrval ning kool ja pood üle tee. Kõik vajalik on mugavalt jalutuskäigu kaugusel. Rahulik piirkond ja sõbralikud naabrid loovad mõnusa elukeskkonna.
Korteri eelised:
• 49 m²
• 3 tuba
• Esimene korrus
• Väga soe korter
• Elektriküte
• Paigaldatud ioonküte – hoiab korteri mõnusalt soojana
• Köögis lisaks EcoFloor põrandaküte
• Uuendatud elektrisüsteem ja torustik
• Keldriboks olemas
• Valgusküllane ja hubane planeering
Korter on remonditud mõned aastad tagasi ning olnud pere kasutuses. Vajadusel saab värskendustega anda kodule veelgi isikupärasema ilme.
Maja ei ole veel renoveeritud, kuid ühistu on aktiivne – trepikoda on uuendamisel ning tegeletakse järjepidevalt maja arendamisega.
Korteri elektrikulu sõltub kasutusharjumustest ja tarbimisest. Kommunaalkulud mõistlikud.
Huvi korral võta ühendust – huvilistele saadan lisapildid ning kommunaalarved. Tule vaatama ja veendu ise!
Ei luba enda kuulutust kopeerida
Maakleritel palun mitte tülitada.