Kinnisvara KV.ee

Müüa maja, 4 magamistuba - Paabusilma 17, Lepiku, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Privaatne, haljastusega, 2auto garaažiga, päikesepargi - akudega

Kinnistu, kivimaja, kogupind 184.9 m²

Sanruum: wc ja vannituba eraldi, dušš, vann, kanalisatsioon, tsentraalne vesi
Lisainfo: uus torustik, avatud köök, garaaž, ühistransport, parkimine tasuta, kõrged laed, terrass, uus elektrijuhtmestik, eraldi sissepääs, toad eraldi, sissepääs tänavalt, kinnine hoov, ventilatsioon, garderoob, parkett, elekter, rullmaterjalist katus
Küte ja ventilatsioon: Õhk-vesisoojuspump, gaasiküte, põrandaküte, konditsioneer, tsentraalgaas
Side ja turvalisus: turvauks, valvesüsteem paigaldatud, aiaga ümbritsetud, videovalve
Ümbrus: mets lähedal

Müügile on tulnud endale ehitatud kodu kõrgelt hinnatud Lepiku asumis, Pirita linnaosas. Kvaliteedile ja mõnusale kodusolemisele on selle kodu puhul ERILIST tähelepanu pööratud. Igas toas on jahutus, sundventsilatsiooni sissepuhe ja väljatõmme, väga kvaliteetne keraamiline plaat ning magamistubades kvaliteetne, naturaalne, tammeparkett, mis on spetsiaalselt valitud ilma oksakohtadeta.

Pakutava kodu planeering on samuti väga hästi läbimõeldud ja energeetiliselt korrektne. Garaaži saab parkida 2 elektriautot, millel oma laadijad, garaažis eraldi ventilatsiooniseade ja 2 x 10 kW akud, mis saavad katusel olevast päikesepargist voolu (või saab osta odavat elektrit, mida salvestada ja hiljem kasutada). Tuppa saab tulla läbi garaaži või otse õuest. Kõik uksed (k.a. välisuks) on puidust ja eritellimusel tarnitud.
Avar esik, kus on ruumi nii ülarõivastele ja loomulikult ka perenaise kingadele ;) Esikust edasi minnes tuleb avar elutuba / köök ja külaliste WC. Sealt edasi tulevad pererahva magamistoad ja kabinet / külalistetuba. Majapidamisruumis on Kombineeritud küttesüsteem — Daikin õhk-vesi soojuspump ja gaasikatel automaatse vahetusega; võimalik integreerida börsimoodul. Master bedroom on eraldi duširuumi ja garderoobiga. Lisaks siis ka teisele kolmele toale oma vannituba / WC. Põneva uuendusena on mõlemas vannitoas nn soe sein, mille juurde rätikud riputades nad kenasti ära kuivavad.

Kõrghaljastus on looduse poolt olemas. Lisaks on krundile rajatud haljastus vastavalt projektile:
300 jugapuud
automaatne kastmissüsteem
5 sirelipuud
suur hortensiate peenar
Husqvarna robotniiduk

Kinnistule sisse- ja väljapääs käib läbi äpi ja on kergesti ka distantsilt juhitav. Kinnistu on ümbritsetud aiaga ning privaatust lisavad hekid.

Kahjuks jäi eelmisel omanikul veidikene asju pooleli ja tänu sellele on ka tänane müügihind selle võrra soodsam. Hetkel on tegemata fassaad ja majatagune terrass (kokku ca 33 000€ sh KM).

Pakutava koduga tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!

Plus Kinnisvarabüroo OÜ
Plus Kinnisvarabüroo OÜ
775 000 € 4 191 €/m²
Müüa maja
Müüa maja www.kv.ee/3888975
Tube 5
Magamistube 4
Üldpind 184.9 m²
Korruseid 1
Ehitusaasta 2025
Seisukord Uus
Omandivorm Kinnistu
Krundi pind 1500 m²
Energiamärgis A

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega

Vaata kuulutust KV-s

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%