Sisustatud korter! Panipaik, parkimiskoht ja rõdu!
Korteriomand
Köök: induktsioonpliit, avatud köök, külmik, köögimööbel
Sanruum: vann, uus torustik, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, gaasiküte
Lisainfo: rõdu 8 m², panipaik, maa-alune garaaž, parkimine tasuta, parkett, pakettaknad, mööbel, mööbli võimalus, toad eraldi, terrass, uus elektrijuhtmestik, seinakapp
Side ja turvalisus: kaabelTV, valvesüsteem paigaldatud
Ümbrus: ümbruses eramud ja korterelamud, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, Kakumäe rand meri 3.0 km
Müüa avar, soe ja hubane korter rahulikus Tiskre/Harkujärve piirkonnas. Korter asub 3-korruselise maja teisel korrusel, pakkudes privaatsust ja rahulikku ümbruskonda.
Korteri üldpind on 56 m² ning selle koosseisu kuuluvad esik, elutuba ja avatud köök, vannituba/tualett ja magamistuba.
Samuti on korter sisustatud, mis teeb ostja jaoks sisse kolimise eriti mugavaks. Korteri hinnas sisaldub kogu mööbel (va voodi ja madrats, kirjutuslaud ja sinna peale kuuluv ja TV), panipaik (2,9 m² ) ja majaalune parkimiskoht. Korteri juurde kuulub lisaks rõdu, kuhu pääseb elutoast. Rõdu suurus on 8 ruutmeetrit (56 m² +8 m² ).
Esikusse on mahutatud garderoobikapp.
Magamistoas on suur lükandustega riidekapp.
Elutuba koos köögiga on avar ja valgusküllane, köök sisaldab kogu vajaliku tehnikat (külmkapp, nõudepesumasin, pliit, ahi, kubu).
Köögi poolel on olemas ka söögilaud ja 4 tooli.
Elutoa poolel on olemas pehme sametine diivan, TV alus, valgustusega seinakapid, kohvilauad ja vaip.
Kõikides tubades on sarnased laelambid.
Korteris on vesipõrandaküte ning soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mida saab reguleerida korteri seinal olevatest termostaatidest. Maja katusele on paigaldatud päikesepaneelid.
Kommunaalarve sõltub suuresti vee kasutamisest, kui meeldib palju vannis mõnuleda on ka kommunaalide arve suurem.
Majal on toimiv korteriühistu ning maja taha arendatakse parasjagu kortermaja ühist muruplatsi, kus mõnusasti aega veeta.
Tiskre on Tallinnast vähem kui 10 minutilise autosõidu kaugusel. Mugav ja populaarne asukoht, mis on aastatega aina enam välja arenenud. Näiteks avatakse sügisel 1,4 km kaugusel uus Tiskre kool ning vaid 700 meetri kaugusel on kodune Meie Harkujärve kauplus! Lisaks on bussipeatuseni ainult 500 meetrit, saad sõita nii Tabasallu kui ka Tallinna!
Kirjuta ja küsi lisa - oled väga oodatud minu hubase koduga tutvuma!
Maakleritel ja kinnisvarabüroodel palun mitte ühendust võtta - soovin ise müügiga tegeleda!
Ei luba enda kuulutust kopeerida
Maakleritel palun mitte tülitada.