Kinnisvara KV.ee

Müüa suvila, 2 magamistuba - 1, Tuulna, Lääne-Harju vald, Harjumaa

MAJA KLOOGARANNA LÄHEDAL AASTARINGSEKS ELAMISEKS!

Elamispind 73 m², kogupind 73 m²

Lisainfo: garaaž, elekter, terrass, puurkaev, ühistransport, rullmaterjalist katus

Oled unistanud rahulikust kodust looduse keskel, kuid soovid samal ajal head ühendust linnaga? See hubane maja maalilise Kloogaranna lähedal pakub just seda.

Ehitusregistris on hoone märgitud suvilana, kuid tegelikkuses sobib see suurepäraselt aastaringseks elamiseks ning on ideaalne nii perele kui ka neile, kes hindavad vaikust, rohelust ja mere lähedust.

Kinnistule on mugav ligipääs nii rongi kui ka bussiga, mis teeb igapäevase liikumise lihtsaks ka ilma autota. Kinnistuni viib korralik asfalttee ning sissepääsu tagavad telefoniga avatavad väravad, mis lisavad nii mugavust kui ka turvalisust.

Läheduses, vaid 1,5 km kaugusel, asub toidupood, kus saab teha kõik vajalikud igapäevaostud.

Kinnistu avar ja hoolitsetud õueala (1400 m²) pakub rohkelt ruumi nii puhkamiseks, aiapidamiseks kui ka laste mängudeks. Kogu maalappi ümbritseb kaunis elupuude hekk, mis loob privaatsust ning lisab õuele rohelust ja hubasust igal aastaajal.

Tehnilised andmed
• Elamispind: 73 m²
• Ehitusalune pind: 122 m²
• Vundament: madalvundament
• Kandvad ja jäigastavad konstruktsioonid: tellis
• Välisseina liik: tellis, väikeplokk
• Katusekate: bituumen
• Küte: ahi ja õhksoojuspump
• Veevarustus: lokaalne puurkaev
• Kanalisatsioon: lokaalne mahuti
• Ventilatsioon: loomulik ventilatsioon

Maja siselahendus on paindlik – planeeringut on võimalik kujundada vastavalt uue omaniku soovidele ja vajadustele. Majal on korralikud aknad ja välisuks, mis loovad hea aluse edasisteks sisekujundus- või renoveerimistöödeks. Maja on soojustatud. Olemas ka garaaž kanaliga.

RONG JA BUSS
Kinnistule on mugav ligipääs nii rongi kui ka bussiga. Lähim rongipeatus on Kloogaranna, kust on hea ühendus Tallinna ja Paldiski suunal. Tallinnast väljub Kloogaranda viis rongi päevas ning sõiduaeg on vaid 46 minutit. Neist kolmele väljumisele on võimalik kaasa võtta ka jalgratas.

Busse on mitmeid, mõned variandid järgmised.

• Buss 128 – väljub Vabaduse väljakult ja sõidab marsruudil Tallinn – Tabasalu – Vääna-Jõesuu – Kloogaranna. Sõiduaeg on ligikaudu 1 tund. Buss 145 – väljub Viru keskuse piirkonnast ning sõidab Treppoja risti peatusesse. Sealt on Nelgi vkt 1-ni lühike jalutuskäik või rattasõit. Sõiduaeg on umbes 55–60 minutit.

See kodu sobib suurepäraselt neile, kes hindavad rahulikku elukeskkonda, looduslähedust ja privaatsust, kuid soovivad samal ajal mugavat ühendust Tallinna ja ümbruskonnaga. Kloogaranna kaunis liivarand, metsarajad ja värske mereõhk muudavad selle asukoha tõeliselt eriliseks.

Võta ühendust ja tule tutvuma!

BEST BUY Kinnisvara OÜ
BEST BUY Kinnisvara OÜ
131 600 € 1 803 €/m²
Müüa suvila
Müüa suvila www.kv.ee/3895271
Tube 4
Magamistube 2
Üldpind 73 m²
Korruseid 1
Ehitusaasta 1993
Seisukord Heas korras
Valmidus Valmis
Krundi pind 1400 m²
Katastrinumber 29505:001:0010

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega

Vaata kuulutust KV-s

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%