Parkimiskoht ja panipaik hinnas!
квартирная собственность, каменный дом
Кухня: индукция, открытая кухня, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: душ, новый трубопровод
Отопление и вентиляция: центральное отопление, отопление пола
Подробнее: балкон 8.5 m², бесплатная парковка, гараж, лифт, паркет, стеклопакет, закрытый двор, новая электропроводка, кладовка, подземный гараж
Связь и безопасность: Интернет, телефон, кабельное телевидение, бронированая дверь, лестничная площадка запирается
Окрестность: дороги в хорошем состоянии, в округе квартирные дома, Kalarand море 500 m, соседи вокруг, находится в центре города
Asukoht ja ümbruskond
Korter asub Kalamaja ühes nõutumas piirkonnas, Jahu tänaval. Jahu tänav on rahulik kõrvaltänav, mis asub kesklinna ja Tallinna vanalinna vahetus läheduses. Meri, Kalarand ja Vana-Kalamaja tänav jäävad lühikese jalutuskäigu kaugusele. Läheduses on nii igapäevased teenused kui ka hinnatud Kalamaja pagarikoda. Väikese jalutuskäigu kaugusel asuvad mitmed lasteaiad (Kalamaja, Kellukese, Mudila) ja koolid. Mugavalt ja turvaliselt ligipääsetavad on Gustav Adolfi Gümnaasium ja natuke kaugemal Kalamaja Põhikool.
Mündriku residents
Korter asub 2020. aastal valminud Mündriku residentsis (arendaja YIT). Jahu 6/2 majas on vaid 16 korterit, mis hoiab maja rahuliku ja privaatsena. Korter paikneb neljakorruselise liftiga hoone teisel korrusel. Trepikoda on avar ja loomuliku valgusega. Turvaline hooviala on suletud ja hooldatud, olemas on laste mänguväljak ja roheala. Ühistusse kuulub 7 väikest maja. Naabrid on väga armsad ja toredad.
Korter
Korteri planeering on praktiline ja hästi toimiv: kaks magamistuba (14,3 m² ja 10,5 m²), avatud köögiga elutuba (27,4 m²), vannituba/WC (5,8 m²) ning esik (5,6 m²). Köök on eritellimusel, kivist töötasapinnaga. Korteris on soojustagastusega ventilatsioon ja vesipõrandküte, mida saab ruumipõhiselt reguleerida. Küttekulu arvestus on individuaalne. Lisaväärtuseks on 8,5 m² rõdu, kuhu pääseb nii elutoast kui ka väiksemast magamistoast. Korteri aknad on lääne suunas. Viimistluses on kasutatud heledat spoonparketti ning paigaldatud on Tank Indoors lükanduksed.
Parkimine ja panipaik
Hinna sisse kuuluvad suur parkimiskoht ja ruumikas panipaik maa-aluses köetavas garaažis. Parkimiskoht on mugavalt ligipääsetav. Jalgrataste hoiustamiseks on võimalus nii garaažis kui ka maja ees.
Не разрешаю копировать своё объявление
Маклеров просим не беспокоить.