Uus maja! 3 mag.toaga korter, hommiku ja õhtupäike
квартирная собственность, каменный дом
Санитарное помещение: туалет и ванная по отдельности, душ
Отопление и вентиляция: газовое отопление, отопление пола
Подробнее: балкон 5.2 m², высокие потолки, кладовка, отдельный вход, закрытый балкон, паркет, стеклопакет, комнаты по-отдельности, телевидение, бесплатная парковка
Кухня: открытая кухня
Связь и безопасность: телефон, лестничная площадка запирается, сигнализация
Окрестность: в округе частные дома и квартирные дома, находится в центре города, дороги в хорошем состоянии
Hinnatud piirkonnas Ülenurmes, rahulikus tupiktänavas ja vaid ligikaudu 4 km kaugusel Tartu linnapiirist valmivad 2026.aasta kevadel uued korterid Paruni 19 korterelamus. Kortermaja on kolmekorruseline ning selle on projekteerinud Kauss Arhitektuuribüroo. Korterid pakuvad omanäolist ja kaasaegset arhitektuurset lahendust.
Korterelamu on läbimõeldud ja funktsionaalse planeeringuga - kõik korterid on kavandatud praktilist ruumikasutust silmas pidades. Hoone koosneb kahest eraldi korpusest (A ja B). Keldrikorrusel paiknevad panipaigad ning jalgrataste ja lapsevankrite hoiuruum.
Kõigile korteritele on tagatud parkimiskohad. Ehitamisel kasutatakse kvaliteetseid ja vastupidavaid ehitusmaterjale nii hoone välisviimistluses kui ka siselahendustes, et tagada mugav ja ajas kestev elukeskkond.
Paruni 19 korter 23 on A korpuses kolmandal korrusel asuv kolme magamistoaga korter elamispinnaga 73,3 m2. Magamistoad on suurustega 12,2 m2, 9,4 m2 ja 9,4 m2, elutuba/köök on suurusega 28,8 m2. WC ja vannituba asuvad korteris eraldi.
Korterile lisab väärtust avar rõdu suurusega 5,2 m2, kuhu paistab nii hommiku kui ka õhtupäike.
Korteri juurde kuulub sokli korrusel olev panipaik suurusega 4,1 m2 ning 2 parkimiskohta maja ees asuvas asfalteeritud parklas.
Korteris on soojustagastusega ventilatsioon, küttesüsteem on rajatud vesipõrandakütte baasil.
Paruni 19 kortermaja peamine fassaadikattematerjal on värvitud puit, millele lisavad aktsenti maja otsades ja rõdu külgedel olevad värvitud fassaadiplaadiga pinnad.
Arvestades piirkonna üldist hoonestuslaadi on Paruni 19 kortermaja jaotatud kaheks korpuseks, mis on ühendatud kitsama osaga, mille esimesel korrusel on sissepääs. Sissepääsust pääseb trepikodadesse ja maja taha hoovi.
NB! Kuulutuse juures olevad pildid on illustratiivsed ning on tehtud Paruni 19 kortermajas juba valminud korterist.
www.artehouse.ee
EI LUBA ENDA KUULUTUST KOPEERIDA!