Väike, armas ja aiaga majake Karlova südames!
частная собственность, бревенчатый дом, жилищная площадь 121.6 m², общая площадь 136.6 m²
Кухня: плита с керамическим покрытием, холодильник, кухонная мебель
Санитарное помещение: туалет и ванная по отдельности, бойлер, душ, ванная, сауна, канализация, центральная вода
Отопление и вентиляция: тепловой насос, электрическое отопление, Печное отопление, твёрдое топливо, камин, кондиционер
Связь и безопасность: Интернет, телефон, кабельное телевидение, соседский дозор, огорожен забором
Подробнее: бесплатная парковка, паркет, стеклопакет, мебель, возможность варианта с мебелью, промышленное напряжение, гардероб, терасса, стенной шкаф, кладовка, другое, жесть
Окрестность: в округе частные дома и квартирные дома, находится в центре города, дороги с покрытием, соседи вокруг
Rahulikus Karlova südames, 2,2km, 20 min. jalutuskäigu kaugusel Tartu kesklinnast, on tulnud müüki ilus, väike ja armas majake.
Maja ehitatud 1937.a. ja rekonstrueeritud praegusele kujule 2009.a.
Maja rekonstrueerimise käigus on järgitud Karlovale iseloomulikku puitarhitektuuri ja selle tulemusel saavutatud välisilme sobitub ideaalselt Karlova puitmajade arhitektuuriga.
Majal on 3 välisust: 1 tänavalt ja 2 õue poolt.
Tänava poolt sisenedes astume esikusse ja sealt edasi kabinetti, kus on võimalik vastu võtta külalisi, sõpru, sugulasi ja pakkuda erinevaid nõustamise, konsultatsiooniteenuseid või kasutada lihtsalt kodukontorina.
Kabinetist liigume edasi avatud köök-elutuppa, kus meid võtab vastu paremat kätt asetsev soojust salvestav ahi ja kaminahi, elutoast viib puittrepp üles privaatsele teisele korrusele.
Elutoa-köögi külgedel ja taga on veel mitmeid erineva otstarbega ruume: wc, majandusruum, garderoob, pesuruum, leiliruum.
Vannitoas on suur vann, eraldi dush ja elektrikerisega saun. Vannitoast pääseb otse õuepealsele terrassile, kus peale sauna on ennast mõnus jahutada. Vannitoas on ka elektriline põrandaküte.
Elutoa puittrepist üles liikudes ootab meid trepihall ja üks magamistuba. Võimalik on jagada 2.korrus ka kaheks magamistoaks.
2.korruse trepihallist on pääs ka rõdule, kus võimalik ilusaid suvehommikuid või -õhtuid nautida.
Trepi all põrandas on ka keldriluuk, kust pääseb keldrisse, seal on 2 väikest panipaika.
Õuepoolsest uksest väljudes jõuame siseõue, kus on 1 auto parkimiskoht, väliterrass, puukuur ja väike roheline aianurgake.
Maja suletud netopind kokku 136,6m², mille sees on ka panipaigad keldris 7m², trepp 7,9m², kuur 15m².
Lisanduvad siis veel m²-d: rõdu 6,9m², terrass 11m² ja varjualune 7,7m².
Rekonstrueerimise käigus võeti lahti ja asendati paljud maja põhikonstruktsioonid, vahetati välja vee-, kanalisatsioonitorustik, kütte- ja elektrisüsteemid, ehitati majale juurdeehitus, uus katus, paigaldati uued aknad-uksed, uus trepp jne.
Maja välisseinad on osaliselt kivist (tulemüür naaberkinnistu vahel), püstpalgist ja puitsõrestikust.
Maja vundament, seinad ja katus on soojustatud.
Aknad 2-raamiga puitpakettaknad.
Kommunikatsioonid.
Maja on ühendatud Tartu linna vee- ja kanalisatsioonivõrguga, sise ja välistorustik on vahetatud 2009.a.
Majal on olemas elektriliitumine, elektri peakaitse 3*25A.
Kütmine on kombineeritud erinevate küttesüsteemide vahel: kasutatakse elektrilist põrandakütet, elektriradiaatoreid, õhksoojuspumpa, soojust salvestavat ahju ja kaminat.
Kabineti ja elutoa vahel on soojust salvestav ahi ja selle kõrval kaminahi. Vannitoas on elektriline põrandaküte.
Lisaks on 1-l korrusel veel kütmiseks ja jahutamiseks õhksoojuspump, mille siseosa asub õuepoolses esikus ukse kohal.
Teist korrust köetakse sooja õhu liikumisega alt üles ja vajadusel veel lisa elektriradiaatoreid.
Lisaks on tänaval olemas linna keskküttetrass ja võimalik on liitumine keskküttevõrguga.
Ventilatsioon on osaliselt sund-, osaliselt loomulik ventilatsioon: märgadest ruumidest toimub sundväljatõmme, tubade seintesse paigaldatud värske õhu sisse puhke klapid. Köögis kasutatakse ventilatsiooniks kubu väljatõmmet.
Majas kõik tehnosüsteemid töötavad, kuid siseviimistlus vajab sõltuvalt ostjast uuendamist-värskendamist.
Majal on väike ja õdus rohelust pakkuv tagaõu, mida on võimalik hooldada vähese ajakuluga.
Maja on sisustatud praeguste omanike poolt suures osas eritellimusmööbliga, mis jääb müügihinna eest majja sisse.
See mööbel on siseviimistluse osa, on kinnitatud seinte-lagede külge ja sobitub ideaalselt maja siseviimistlusega, andes siseruumidele õdusa ja koduse ilme. Lisaks jääb ostja soovi korral majja sisse ka muud mööblit.
Mainimist väärt on ka veel erinevad eritellimusel sisse ehitatud nutikad panipaigad tavapäratutes kohtades.
Maja kõrvalkulud on järgmised: elekter, vesi-kanalisatsioon, prügi, internet, kindlustus.
Kuu 21 maja vahetus läheduses on olemas kõik eluks vajalik: bussipeatus ca.100m, 2 Rimi toidupoodi ca.600m (ca.5min), mitmed toredad toidukohad-kohvikud (Karlova Kohv, Anna Edasi).
Kui otsid väikest, heas korras maja Karlovasse, kesklinna ligidale, oskad nautida sauna, hindad kaminatuld ja ei soovi suurt vaeva nõudvat aeda, siis see pakkumine on just sulle!
Olete oodatud tutvuma!
Lisaküsimuste tekkimisel võtke ühendust telefoni või e-posti vahendusel!