Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Küpsised

Mis on küpsised?

Küpsis on Teie veebilehitsejas väike tekstilõik, mis laetakse Teie arvutisse kui Te mingit kindlat veebilehte külastate. Küpsised võimaldavad veebilehel kasutaja arvuti ära tunda. Lisaks aitab veebilehel meelde jätta teavet Teie külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt ja muid seadeid. See võib muuta järgmise külastuse lihtsamaks ja lehekülje Teie isikupärastatud andmetega kasulikumaks just Teile. Küpsistel on oluline roll. Nendeta oleks veebi kasutamine palju häirivam kogemus.

Mis tüüpi küpsiseid AllePal OÜ kasutab?

AllePal OÜ kasutab:

- seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust.

- püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel.

- kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad meie partnerite veebilehed, mis on meie lehele manustatud või millele me lingime. Nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, seega soovitame Teil uurida kolmandate osapoolte lehtedelt nende küpsiste kohta, kuidas neid hallata.

Milleks me kasutame küpsiseid ja millist teavet me kogume?

Küpsised aitavad meil teenuseid vastavalt Teie soovile ja harjumusele edastada. Küpsiseid kasutatakse tavaliselt statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi võrgukülgede külastamisel. Näiteks kasutame neid turvalise otsingu eelistuste meeldejätmiseks, profiilide loomist sihitatud reklaamide esitamiseks, nähtavate reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, lehe külastajate loendamiseks, meie teenustesse registreerumisel abi pakkumiseks ja Teie andmete kaitsmiseks. Kui külastate meie veebilehte, võivad lisaks meie küpsistele Teie arvutisse küpsiseid salvestada ja nendele juurde pääseda ning Teie internetitegevuse ja veebiteenuste kasutamise kohta teavet koguda ka meie analüüside ja reklaamide esitamisega seotud partnerid.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?

Jah, veebilehitsejal on võimalik keelata küpsiste kasutamine. Küpsiste kohta saate rohkem teavet veebilehelt: http://www.allaboutcookies.org/ või http://www.youronlinechoices.com/ee