Kinnisvara KV.ee

commercial premises for rent, office, 271 m² - Pärnu mnt 158, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Otsid uut bürood uue viimistlusega?

Total area 271 m², private property

Additional information: lift, electricity

Kawe Ärikeskus on valgusküllane ja esinduslik ärihoone Järvevana liiklussõlme vahetus läheduses. Hoone esimesel korrusel asuvad avarad teeninduspinnad, ülemistel korrustel kaasaegsed bürood. Ruumid on valgusküllased ja hästi läbi mõeldud – sobivad ettevõttele, kes hindab kvaliteetset töökeskkonda ja head ligipääsetavust.

Piirkonda tuntakse kui interjöörialleed – naabruses tegutseb palju sisustussalonge ja loomevaldkonna ettevõtteid. Igapäevaseks mugavuseks on hoone kõrval suur kuuekorruseline parkimismaja, mis teeb ligipääsu lihtsaks nii töötajatele kui külalistele.

BÜROO PIND
• 4. korrusel asuv pind kohandatakse ja värskendatakse vastavalt ettevõtte vajadustele. Töö tehakse üürileandja kulul.
• Olemas mitmed kabinetid, tööruumid, nõupidamisruumid, köök ja istumisalad
• Täpne ruumijaotus on näha kuulutuse juures plaanil, ruumilahendust on võimalik muuta.
• Akendest avanevad avarad vaated ümbruskonnale

HOONE
• Hoone asub nähtaval ja hästi ligipääsetaval kohal, Järvevana liiklussõlme ja linna ühe peamagistraali ääres
• Mugav ühendus nii auto kui ühistranspordiga
• Üürnikeks on muuhulgas, Uptime, Opus Online, Estconde Invest, Kitman Thulema, Interstudio ja CM Sisustus
• Maja keskmes on ainulaadne aatrium ja avar fuajee, mis loovad esindusliku sisekeskkonna
• 1. korrusel asub lõunarestoran, lisaks mitmed lõunatamisvõimalused lähiümbruses
• Hoone omanik, Kawe, on 20 aastat tegutsenud ärikinnisvaraturul, tagades üürnikele usaldusväärse ja pikaajalise koostöö

TEHNOVÕRGUD
• Hoones on gaasiküte, sundventilatsioon koos jahutusega
• Kliimaautomaatika igas ruumis
• Olemas kaartidega läbipääsusüsteem, videovalve ja valguskaabliga internetiühendus

PARKIMINE
• Üürnike kasutuses on parkimiskohad hoone taga asuvas 6-korruselises parkimismajas
• Külalistele 2 tundi tasuta parkimist
• Jalgratastele ja kergliikuritele kinnine parkimisala

HOONE HALDUS
• Kõiki oma hooneid haldab ja hooldab Kawe ise. Meil on oma professionaalne haldusosakond, kes tagab kiire ja efektiivse teenuse kõikide tehniliste ja haldusküsimuste lahendamiseks. Üürnikud saavad alati kindlad olla, et igapäevased mured lahendatakse kiiresti ja professionaalselt.
• Haldusteenuse kulu on üürihinna sees

Üürile lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud. Pakkumine on vahendustasuta!

Kawe on ärikinnisvara investeeringutega tegelev kontsern, mille portfell sisaldab 18 objekti kogupindalaga 176 000 m², sh 11 büroohoonet ja 8 tööstuskinnisvara objekti. Rohkem infot Kawe kohta www.kawe.ee

Kui otsid ruumi, kus on hea olla ja töötada, võta meiega ühendust – näitame pinda ja räägime lähemalt.

Kawe AS
Kawe AS
2 710 € 10 €/m²
Commercial premises for rent
Commercial premises for rent www.kv.ee/en/3549568
total area 271 m²
Floor/Number of floors 4/4
Condition satisfactory
ownership form private property

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy

View ad in KV

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%