Kinnisvara KV.ee

house for sale, 3 bedrooms - Metsa tn 10, Aegviidu, Anija vald, Harjumaa

Armas 4-toaline kodu Aegviidu südames!

Private property, wooden house, house area 87.6 m², total area 87.6 m²

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, shower, washing machine, sewerage, urban water, local water
Heating and ventilation: stove heating, air to air heat pump, combined heating, conditioner
Communications and security: Internet, neighbourhood watch, fenced with garden
Additional information: 3*380V, electricity, wall cupboard, box-room, well, farm building, public transport, parking free parking, packet windows, furniture, furnishing possibility, wall wooden wall, roof tiled roof
Neighbourhood: Nikerjärv lake 900 m, neighbours next to neighbours, roads in good condition roads, location in the center location, surrounding buildings private houses, near forest

MAJAKE LOODUSE KESKEL, METS MAJA KÕRVAL, JÄRV CA 1KM KAUGUSEL.

SOBIB NII SUVEKODUKS, KUI KA AASTARINGSEKS ELAMISEKS!

VÕTA ÜHENDUST, KÜSI LISA JA TULE TUTVUMA!

KINNISTU

Müüa hubane hingega kujundatud 4-toaline maja koos hooldatud kinnistuga Aegviidus, Metsa tänaval. Privaatsel rohelisel 1197m2 suurusel kinnistul asub 2 kordne elumaja koos kõrvalhoonega. Lisaks on krundil olemas kasvuhoone ja kaev. Kinnistu on piiratud aiaga. Piirdeaed on piisavalt kõrge, ning kahes küljes on privaatsust pakkuv hekk. Krunt on ümbritsetud kolmest küljest naabritega ning ühele poole jääb mets. Vähem, kui ca 1km kaugusele jääb järv, ning seene- ja marjamets asub kohe maja kõrval. Kinnistul on marjapõõsad, õunapuud, ilupõõsad ja lilled. Kui hindad plastikuvaba kodu, siis see loominguline elupaik või suvekodu on just midagi Sinu jaoks. Sobiv pesapaik looduse lähedust armastavale kunstniku hingega inimesele. Kõik eluks vajalik jääb lähiümbrusesse ning kui on vaja pealinna sõita, siis on olemas kiire ja mugav rongiühendus Tallinnaga.

MAJA

Maja on 2-korruseline, mugava planeeringuga ning kunstipäraselt kujundatud siseruumidega. See eestiaegset stiili hoidev hoone on puitehitis, mis on algselt ehitatud 1957. aastal. Majal on 3 sisse- väljapääsu. Viimaste aastate jooksul on teostatud majas mitmeid renoveerimistöid. Hiljuti on uuendatud maja fassaad ning paigaldatud on uus Monier kivikatus. Vanaaegses stiilis fassaadi laudis on tavapärasest paksem ja laiem ning maja soojustamiseks on kasutatud kivivilla. Siseruumide renoveerimistööde käigus on kasutatud naturaalseid loodussõbralikke materjale nagu lubikrohv, savikrohv, puit, pabertapeedid, linaõli jne. Tähelepanu on pööratud ajatutele detailidele nagu kroomitud ukselingid, keraamilised lülitid jne. Seintel olevad mustrid on maalitud ning trükimustrid on inspireeritud mõisaajast. Eluruumides on kõrged laed, mille nurgad on voolitud ümarateks. Põrandad on selles kodus kaetud osaliselt uue laia saarelauaga ja osaliselt vana õlitatud originaallaudisega. Hoonel on kaasaegsed puidust pakettaknad.

Majas on avarust ja ruumi omaette olemiseks või koos perega nautimiseks.

*Elektrisüsteem koos juhtmestikuga majas on vahetatud.

*Torustikud on uuendatud.

I korrus

Maja esimesel korrusel asuvad tuulekoda, esik, köök, sahver, elutuba, magamistuba, toa mõõtu veranda/ateljee, wc ja duširuum.
Tänu heale planeeringule tundub see kodu avar ja valgusküllane. Hubasust lisavad naturaalsed materjalid ja elav tuli küttekolletes.

II korrus

Maja teisel korrusel asuvad kaks eraldi asetsevat magamistuba, trepihall/koridor. Toad asuvad eraldi ning on ühendatud koridoriga, kus asub ka suur seinakapp.

KELDER

Hoone maa-alusel korrusel asub betoonkelder, mis hoiab hästi ühtlast jahedat temperatuuri ning on sobiv köögiviljade ja hoidiste säilitamiseks. Keldrisse on mugavalt pääs maja ees olevast väikesest koridorist.

KÜTE

Kütteallikateks on hoone esimesel korrusel asuvad restaureeritud soojamüüriga pottidest pliit, millele on paigaldatud kaasaegsed klaasuksed ning ahi. Maja teisel korrusel on samuti puudega köetav ahi. Selles kodus on tuba hubaselt soe ja soe toit laual ka siis, kui elektrit ei ole. Maja esimesele korrusele on paigaldatud õhk-õhk soojuspump, mida on mugav kasutada nii kütte-, kui ka jahutusseadmena.

VESI JA KANALISATSIOON

Kraanivesi tuleb oma kaevust, kust vett jätkub ka kasvuhoone kastmiseks. Kanalisatsioon on hetkel lokaalne ja mahuti vajab tühjendamist kord aastas. Krundi piiril asub värske liitumispunkt nii tsentraalse vee-, kui ka kanalisatsiooni ühenduseks ja uuel omanikul on soovi korral võimalus sellega ühineda.

SAUNAMAJA

Krundil asub ka hoiuruum/puukuur/saunamaja, kus on olnud saun, aga hetkel saunana kasutusel ei ole. Puukuuris on piisavalt ruumi talvepuude jaoks ja ka asjade hoiustamiseks. Selles hoones on ka eraldi ruum aiatööriistade hoiustamiseks.

KASVUHOONE

Kasvuhoones saad soovi korral oma perele tomatid-kurgid ja maitserohelise ise kasvatada, puhas ja maitsev toit garanteeritud. Kasvuhoones kasvavad ka viinamarjad, mille saaki saad sügiseti nautida.

ÜMBRUS/TRANSPORT

Aegviidu on arenev ning väga hinnatud elukoht ja ka suvituspiirkond sporti ning looduse lähedust armastavatele inimestele. Piirkonnas on palju järvi, matka- ja suusarajad, seene- ja marjametsad, kergliiklusteed ning palju erinevaid võimalusi sportida või vaba aega nautida. Piirkonnas on olemas lasteaed, kool, toidukauplus, kohvikud, pakiautomaat jpm. Alevis on ka rattalaenutus.

Hea rongiühendus Tallinnaga. Sõit Aegviidust Tallinnasse kestab ca 45 minutit. Autoga sõites jääb Tallinn Aegviidust ca 50min autosõidu kaugusele.

LISAINFO

Võta julgesti ühendust ja tule selle armsa koduga tutvuma!

City Property
City Property
217 000 € 2 477 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3752738
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 87.6 m²
Number of floors 2
Built in year 1957
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1197 m²
Cadastre no. 11201:002:2020

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy

View ad in KV

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%