Kinnisvara KV.ee

apartment for sale, 1 rooms - Õismäe tee 42, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

2 tuba | 32,8 m² | 7. korrus | rõdu | lift | kõik

Apartment ownership

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: new sewerage system
Additional information: balcony 4 m², lift, parking free parking, furniture, separate rooms, packet windows, new electric wiring, parquet
Communications and security: Internet, phone, cable TV, steel door, frontdoor locked, neighbourhood watch, secure guard
Neighbourhood: roads in good condition roads

STIILNE JA TÄIELIKULT REKONSTRUEERITAV 2-TOALINE KORTER 7. KORRUSEL – VALMIB AUGUSTIS!
2 tuba | 32,8 m² | 7. korrus | rõdu | lift | kõik hinnas
Kui otsid kodu, kuhu saad pärast ostu lihtsalt sisse kolida ja elu nautida, siis see pakkumine väärib kindlasti tähelepanu.
Müüki on tulemas täielikult rekonstrueeritav korter, mis valmib augustis. Senine 1-toaline korter ehitatakse ümber kaasaegseks ja hästi läbimõeldud 2-toaliseks koduks. Rekonstrueerimine toimub projekti alusel ning kõik vajalikud muudatused vormistatakse korrektselt.
Korter asub maja 7. korrusel, kust avanevad avarad vaated rohelisele ümbrusele. Kõrge korrus, rõdu ja valgusküllased ruumid loovad meeldiva ning rahuliku elukeskkonna.
KORTER
Korteri koosseisu kuuluvad:
esik;
avatud köögiga elutuba;
eraldi magamistuba;
duširuum/WC;
rõdu.
Rekonstrueerimise käigus uuendatakse täielikult elektri- ja torustikusüsteemid, sanitaartehnika ning kogu siseviimistlus. Kasutatakse kvaliteetseid materjale ning kaasaegseid lahendusi, et uus omanik saaks muretult nautida täiesti uue kodu tunnet.
Kuna korter on ehitusjärgus, on ostjal võimalik mõistlikkuse piires kaasa rääkida siseviimistluse valikul. Võimalik on valida seinte toonid, põrandakatte värv, siseuksed, valgustus ning mitmed sisekujunduse detailid.
KÖÖK JA SISUSTUS
Korterisse paigaldatakse uus köögimööbel koos integreeritud tehnikaga.
Hinna sisse kuuluvad:
köögimööbel;
keraamiline pliidiplaat;
ahi;
õhupuhasti;
nõudepesumasin;
külmkapp;
kardinad ja kardinapuud;
ümmargune söögilaud;
neli tooli;
kõik valgustid;
dekoratiivne LED-valgustus;
vannitoa sisustus;
suur osa fotodel nähtavast mööblist ja sisustusest.
VANNITUBA
Vannituba valmib modernses stiilis ning viimistletakse kvaliteetsete keraamiliste plaatidega. Paigaldatakse avar dušinurk, kaasaegne sanitaartehnika, valamukapp ja elektriline põrandaküte.
MAJA
Maja haldab aktiivne ja hästi toimiv korteriühistu, tänu millele on hoone väga heas seisukorras ning pidevalt hooldatud. Trepikojad on puhtad ja lukustatud, ümbrus korras ning parkimine maja juures tasuta.
Korteri üheks oluliseks eeliseks on ka mõistlikud kommunaalkulud, mis on üldjuhul madalamad kui samaväärsetel korteritel Tallinnas.
ASUKOHT
Roheline ja hinnatud piirkond, kus kõik igapäevaeluks vajalik on mugavalt lähedal – kauplused, koolid, lasteaiad, ühistransport ning sportimisvõimalused. Hea ühendus Tallinna kesklinna ja teiste linnaosadega.
OTSID VEEL VARIANTE?
Samas stiilis rekonstrueeritavad korterid valmivad augustis ka järgmistel aadressidel:
Mahtra 68 – 7. korrus;
Paasiku 14 – 2. korrus.
Huvi korral võta julgelt ühendust. Tutvustan hea meelega nii seda korterit kui ka teisi valmivaid objekte ning aitan leida just Sulle sobiva uue kodu.

Best For ALL Kinnisvara
Best For ALL Kinnisvara
116 900 € 3 542 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3905164
Rooms 1
Bedrooms 1
total area 33 m²
Floor/Number of floors 7/9
Built in year 1974
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78406:603:1479
Part of register number 7278301
Energy mark E

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy

View ad in KV

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%