Müüa korter, 2 tuba - Pikk tn 13-3, Viljandi, Viljandimaa

Saunaga korter Viljandi südalinnas

Korteriomand, puitmaja

Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel
Sanruum: uus torustik, boiler, wc ja vannituba eraldi, dušš, saun, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, kamin
Lisainfo: parkimine tasuta, pakettaknad, toad eraldi, kinnine hoov, eraldi sissepääs
Ümbrus: Viljandi järv järv 800 m, teed heas seisukorras, ümbruses korterelamud

Müüa ainulaadne ja ajaloolise hingega 2- toaline kodu Viljandi vanalinna südames, Pikk tänav 13-3. Korter asub Viljandi ühel vanimal ja olulisemal tänaval, lossimägede ja kesklinna läheduses. Selle elutoa akendest avaneb vaade nii Kondase Keskusele, kui ka Viljandi Jaani Kirikule ning kaugemas vaates Schloss Fellinile ja selle ees laiuvale mõisapargile. Jalutuskäigu kaugusel asuvad Lastepark ja mänguväljak Viljandi järve ääres, lauluväljak, Ugala Teater, Viljandi Spordikool, erinevad toitlustusasutused restoranide ja kohvikute näol ning lasteaed ja toidukauplus.

Nelja korteriga majas asuva kodu üheks suurimaks võluks on selles asuv puuküttega saun (olemas sundventilatsioon) ning ajaveetmise võimalus maja juurde kuuluvas privaatses sisehoovis. Korter asub esimesel korrusel eraldi sissepääsuga Sepa tänava poolsest majaosast. Parkimiskoht samal tänavapoolsel osal (kuni 2 sõiduautot). Korteris on avatud köök-elutuba, eraldi magamistuba, esik, stiilne vannituba, wc (sanitaarruumid üksteisest eraldi). Elutoas puuküttega kamin-ahi ning köögis eritellimusel valmistatud täispuidust köögimööbel (materjaliks jalakas). Integreeritud tehnika näol on olemas külmkapp, nõudepesumasin, keraamiline elektripliit, praeahi ning koht õhupuhasti paigaldamise jaoks. Vannitoas ja esikus põrandakütte kasutamise võimalus. Küttepuude hoidmiseks on olemas korteri juurde kuuluv puukuur.

See kodu sobib ideaalselt inimesele, kes otsib hinge ja iseloomuga kodu ning hindab korteris säilinud ajalooisi detaile (palktalad, telliskiviseinad) ning oskab kinnisvara soetajana Pikk 13-3 näol arvestada ja kinni pidada teatud muinsuskaitse nõuetest ja piirangutest.

Ei luba enda kuulutust kopeerida

Maakleritel palun mitte tülitada.

Kuulutuse link

Võta ühendust kuulutajaga

Hevel Sarv
Hevel Sarv
Omanik
EST
Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust kuulutajaga
Hevel Sarv
Hevel Sarv
Omanik
98 000 € 1 798 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3878088
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 54.5 m²
Korrus/Korruseid 1/2
Ehitusaasta 1880
Seisukord Heas korras
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 89713:004:0480
Registriosa number 2443839
Energiamärgis Puudub
Kulud suvel/talvel 160 € / 220 €
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24
Kuulutuse ajalugu ja statistika
Avaldamiskuupäev
Vaatamiste arv
Ühenduse võtmised
Telefoninumbri vaatamised
Lemmikuks lisamised

KORTERI HINNAKALKULAATOR

Sarnased kuulutused

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%