Möbleeritud korter
Korteriomand, paneelmaja
Köök: elektripliit, külmik, köögimööbel
Sanruum: dušš, boiler, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, turvauks
Lisainfo: panipaik, parkimine tasuta, parkett, pakettaknad, mööbel, mööbli võimalus, toad eraldi, TV, seinakapp
Ümbrus: naabrid ümberringi, Pedja jõgi 100 m
Müüa korter looduskaunis Puurmani alevikus. Puurmanis on kõik eluks vajalik olemas-väga ilus mõisakool, lasteaed, suur coopi pood, perearst, hambaarst, rahvamaja, raamatukogu.
Suurem osa mööblist (va diivan) jääks soovi korral korterisse. Samuti lisandub ostu korral ka tehnikat ( 2 televiisorit, pesumasin). Korteriga tuleb ka kaasa 2 keldriboksi ja 2 parkimiskohta maja ees.
Korteris on toimiv korteriühistu. Hetkel kõik renoveerimised tehtud järk-järgult maja rahade eest. Kõrgel kütteperioodil on kogumisfond madalam ja suvel kõrgem.
Logistiliselt paikneb Puurmani Tartust 38km kaugusel, Põltsamaale 23km ja Jõgevale 25km.
Korter on üldiselt heas korras, esineb elamisega kaasnevaid märke. Korter sobib väga hästi lastega peredele.