Privaatse hoovialaga kodu Keila Jõepargi külje all
Korteriomand, elamispind 144.6 m², kogupind 162.2 m²
Köök: induktsioonpliit, külmik, köögimööbel
Sanruum: dušš, saun, wc ja vannituba eraldi, pesumasin, kanalisatsioon, lokaalne vesi
Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, õhksoojuspump, kamin
Lisainfo: rõdu 11 m², terrass, seinakapp, panipaik, puurkaev, ühistransport, parkimine tasuta, garaaž, parkett, pakettaknad, mööbel, mööbli võimalus, garderoob, telliskivisein, rullmaterjalist katus
Side ja turvalisus: Internet, aiaga ümbritsetud, naabrivalve
Ümbrus: keila jõgi jõgi , teed heas seisukorras, ümbruses eramud, mets lähedal
Müügile on tulnud avar ja privaatse asukohaga majaosa Keila Jõepargi külje all!
See hubane ja ruumikas kodu paikneb rahulikus Keila piirkonnas, Jõepargi vahetus läheduses — eemal linnakärast, kuid samal ajal lähedal kõigele eluks vajalikule.
Tegemist on 1994. aastal ehitatud telliskivist majaosaga, mille köetav pind on 144,6 m² ning üldpind 162,2 m². Kodu juurde kuulub 11 m² terrass, garaaž ning mõnus hooviala mõlemal pool maja.
Kodu paikneb 4 tasapinnal ning on registrijärgselt 6-toaline. Hetkel on majaosa kasutuses 4-toalisena, kuid viimasel tasapinnal on võimalus ruumid välja ehitada ning kujundada kodu soovi korral 6-toaliseks.
MAJA JA SISERUUMID
Tänasel kujul on kasutuses väga mõnus ja kodune elamispind, kus on avar elutuba, 2 magamistuba, eraldi köök, WC, saun, duširuum ning mitu praktilist abiruumi.
Suureks plussiks on eraldi köök, mis muudab planeeringu perele mugavaks ja praktiliseks.
Elutoas loob hubasust hästi soojust salvestav pottahi, mida kasutatakse kütteks. Lisaks on kodus õhk-õhk soojuspump ning alumisel tasapinnal asub kamin, mis lisab kodule mõnusat atmosfääri.
Hiljuti on tehtud mitmeid suuremaid investeeringuid — köögis on uus köögimööbel koos tehnikaga ning renoveeritud on ka WC. Tänu sellele on olulised ja kulukad tööd juba uue omaniku eest ära tehtud.
Kodus on olemas ka saun, lokaalne vesi, garaaž ning mugav parkimisvõimalus hoovis.
PLANEERING JA LISAPOTENTSIAAL
Lisaväärtust annab võimalus viimane tasapind välja ehitada ning luua juurde kaks magamistuba või muud vajalikud ruumid vastavalt oma pere vajadustele. Sinna on võimalik rajada näiteks kaks täiendavat magamistuba, kodukontor, lastetoad, külalistetoad või hobiruumid.
See teeb kodu eriti heaks valikuks perele, kes vajab rohkem ruumi või soovib aja jooksul kodu väärtust juurde luua.
GARAAŽ JA HOOV
Majas on olemas garaaž, mis sobib nii auto hoidmiseks, töö tegemiseks, hobidega tegelemiseks kui ka panipaigaks. See on suur lisaväärtus inimesele, kes väärtustab praktilist tööala.
Maja mõlemal pool paikneb ilus hooviala ja haljastus, mis loob koduse, rohelise ja privaatse elukeskkonna. Parkimine toimub mugavalt hoovis.
Terrass pakub mõnusat kohta hommikukohviks ja suviseks ajaveetmiseks.
ASUKOHT
Asukoht on üks selle kodu suurimaid eeliseid. Kodu paikneb rahuliku Jõe tänava lõpus, piirkonnas, mida hinnatakse kõrgelt just roheluse, vaikuse ja loodusläheduse poolest.
Vaid mõnesaja meetri kaugusel asuvad Keila mõisapark ja Keila jõgi, kus saab nautida loodust, jalutada, sportida või lihtsalt mõnusalt aega veeta. Tegemist on väga privaatse ja rahuliku asukohaga, kuid samal ajal on kõik igapäevaeluks vajalik mugavalt lähedal.
Keila Jõepargi piirkonnas on ligikaudu 17 hektarit looduskaitse all olevat pargiala ja umbes 100 tamme. Lisaks on piirkonnas mitmeid ujumiskohti, mis teevad selle asukoha eriti mõnusaks nii suvel kui ka talvistele karastajatele.
Läheduses paiknevad koolid, lasteaiad, pood, terviserajad, sportimisvõimalused ning rongi- ja bussipeatused. Tallinnaga on hea ühendus nii auto kui ka rongiga.
KOKKUVÕTE
Kui otsid avarat ja mõnusa atmosfääriga kodu Keilas, kus on olemas saun, kamin, pottahi, garaaž, terrass ja ilus hooviala, siis see pakkumine on just sulle.
Võta ühendust ja tule selle hubase koduga tutvuma!