Kinnisvara KV.ee Kinnisvara KV.ee KV.EE

Kategooriad

Kinnisvara pildistamine

Fotodel on kinnisvarakuulutuse vaadatavusele suur mõju. Ilus avapilt kuulutusel tõstab huvi kuulutuse vastu ning kiirendab seeläbi potentsiaalse huvilise leidmist.

Kui tunned, et sinu kuulutuse pildid vajavad mõne professionaali abi, siis leiad kinnisvara pildistamisele orienteeritud fotograafid, kes Tallinna ja Tartu linna piires oma teenust pakuvad, alljägnevast nimekirjast.

PS! 2-toalise tüüpkorteri piltide tegemine linnas või linna lähedal maksab orienteeruvalt 60-80 €, aga täpsem hind selgub fotograafiga suheldes.

Fogograafiga kontakteerudes tuleb kindlasti läbi käia järgmised punktid:

1. Asukoht / aadress
2. Korteri / maja tubade arv
3. Pildistamiseks sobiv päev ja kellaaeg
4. Parkimisvõimalused

Vali välja sobiv fotograaf ning võta ühendust!

FOTOGRAAFID
 
Tallinn:  
Viljo Pettinen                tel 511 0939                info@fotomees.ee  
Elvo Jakobson tel 5190 9999 info@reklaamfoto.ee  
Silver Ader tel 5820 0800 silver@kodufoto.ee  
Liis Reiman tel 5683 3069 liis.reiman@gmail.com  
Andreas Jupits tel 5343 3007 andreas@eestifoto.ee  
Toomas Reigo tel 5621 2515 toomas.reigo@gmail.com
Kristo Parksepp tel 5650 1198 kristo.parksepp@gmail.com
Ernest Bondarenko tel 520 9867 ernest@ernest.ee
Marko Kuivonen tel 5347 7403 pildiraamat@mail.ee
Veiko Valgepea tel 551 2332 veiko@eventlab.ee
Siim Laikask tel 5688 3021 fotomotiiv@fotomotiiv.ee
Hans-Kristen Sapas tel 5682 0801 hanssapas@gmail.com
Martin Hannus tel 529 1660 hannusfoto@gmail.com

Tartu:
Allar Kikkas tel 5354 5654 allarkikkas@hotmail.com  
Argo Ingver tel 5649 9991 info@argoingver.com
Joosep Eendra    tel 5344 8394  joosep@piltruudus.ee
Kristi Vaikmets tel. 5558 5567 kristi@fotokaader.ee
Mihkel Seedre tel. 58043600 mihkelseedre@gmail.com
German Pahk tel. 5309 4971 info@kinnisvaraturundus.ee

Pärnu
Kristi Kuusmik-Orav tel 517 0312 info@rekfoto.ee