Kinnistu, puitmaja, elamispind 109 m², kogupind 200 m²
Köök: elektripliit, külmik, köögimööbel
Sanruum: wc ja vannituba eraldi, dušš, vann, saun, tsentraalne vesi, pesumasin, bassein, kanalisatsioon
Küte ja ventilatsioon: elektriküte, õhksoojuspump
Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, turvauks, aiaga ümbritsetud, naabrivalve
Lisainfo: terrass, parkimine tasuta, parkett, pakettaknad, mööbel, garderoob, elekter, seinakapp, puusein, eterniitkatus
Ümbrus: meri 900 m, naabrid ühel pool, teed heas seisukorras, äärelinnas, ümbruses eramud, mets lähedal
Üürile anda surepärase asukohaga maja Kakumäel.
Maja on kahekorruseline, lisaks on olemas külalste maja, eraldiseisev saun väliterassiga, välibassein, kasvuhoone, spordiväljak ja palju muud. Maja ehitusel on kasutatud kvaliteetseid ehitus ja viimistlusmaterjale. Majas on kahekordse klaaspaketiga puitalumiinium aknad. Maja kõikides ruumides on põrandaküte, lisaks õhksoojuspump. Kõik tehnosüsteemid on töökorras ja korrektselt hooldatud.
3-toaline maja on avarate ja valgusküllaste ruumidega. Esimesel korrusel asub esik, hall, suvetuba, köök, tualett. Teisel korrusel on suur magamistuba mahuka garderoobiga, vannituba, tualett,
Saunamajal on suur terrass, lisaks duširuum koos WC-ga. Külalistemajas on üks tuba.
Maja kõik ruumid on dekoreeritud ühtses ja maitsekas stiilis. Põrandatel on kvaliteetne naturaalne parkett. Köögis ja esikus on põrandad plaaditud. Köögis on kvaliteetne mööbel, koos tehnikaga. Vannitubades ja tualettruumides on kasutatud keraamilisi plaate.
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed.
Kinnistu on kõrghaljastatud. Ümber krundi on korralik aed koos sissepääsuväravaga.
Lähim bussipeatus on 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kakumäe randa on 1,7 km, Haven Kakumäe sadam koos restoranidega on 800 m kaugusel. Rocca al Mare kaubanduskeskus asub 4,7 km kaugusel, kus asuvad suuremad toidupoed, mitmed restoranid, spordiklubi. Sportimisvõimalused loob rajatud kergliiklustee.
Maja on ideaalne lahendus nendele, kes otsivad rahulikku ja rohelist elukeskkonda, hinnates samas ka linnalähedust.