Raemõisa viimane etapp valmib kevad 2027!
Apartment ownership, stone house
Kitchen: electric stove, open kitchen
Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: Air-water heat pump, heated floors, gas heating, combined heating
Additional information: balcony 4.6 m², parquet, separate rooms, high ceilings, box-room, terrace, packet windows
Communications and security: neighbourhood watch, steel door, frontdoor locked
Neighbourhood: surrounding buildings private houses and apartment buildings, roads in good condition roads
Raemõisa uues ja rohelises elukeskkonnas valmib 2027. aasta kevadel privaatne kahekorruseline kortermaja. Müügis on hästi läbimõeldud 3-toaline korter maja teisel korrusel, kus iga ruutmeeter on nutikalt kasutatud.
Korteri südameks on avar 25 m² suurune köök-elutuba, mis loob mõnusa ühise ruumi perega aja veetmiseks ja külaliste võõrustamiseks. Elutoast pääseb hubasele rõdule, kus saab nautida värsket õhku ja rahulikku ümbrust.
Peamagamistuba on avar ning pakub suurepäraseid võimalusi garderoobilahenduste loomiseks tänu walk-in garderoobile. Lisaks on korteris teine magamistuba, mis sobib ideaalselt lastetoaks, kodukontoriks või külalistetoaks. Suur vannituba ning praktiline esik muudavad igapäevase elu mugavaks.
Raemõisa on kiiresti arenev ja hinnatud elukeskkond Tallinna piiril Rae vallas, kus linnalähedane mugavus kohtub rohelise ja rahuliku elukeskkonnaga. Piirkonnas on kaasaegne taristu, kergliiklusteed, mänguväljakud ning rohealad, mis loovad suurepärased võimalused aktiivseks eluviisiks.
Läheduses asuvad lasteaiad, koolid, kauplused ja erinevad teenused ning ühendus Tallinna kesklinnaga on kiire nii auto kui ühistranspordiga. Raemõisa sobib suurepäraselt neile, kes hindavad kvaliteetset elukeskkonda, kuid soovivad samal ajal olla vaid mõne minuti kaugusel linnamelust.
Peamiseks kütteallikaks on gaas ning toetavaks õhk-vesi soojuspump. Korterites on vesipõrandaküte. Ventilatsioon on korteripõhine ning igas korteris on soojustagastusega sundventilatsioon.
Igale korterile on ette nähtud üks panipaik, mis asub esimesel korrusel. Panipaiga hind on 2500 eurot. Parkimiskohad paiknevad kenasti majade läheduses. Valikus on tavaline õue parkimiskohti hinnaga 5000 eurot ning elektrilaadimise valmidusega parkimiskoht hinnaga 8500 eurot.
Võta ühendust ja tule tutvuma – võib-olla on just see Sinu uus kodu.
Vaata lisa: www.raemoisa.reterra.ee
Ads for this development
| Rooms | Total area | Floor | Price | |
|---|---|---|---|---|
| 1 rooms | 30.7 m² | 1/2 | ||
| 2 rooms | 39.3 m² | 2/3 | ||
| 2 rooms | 43.9 m² | 2/2 | ||
| 2 rooms | 52 m² | 1/2 | ||
| 3 rooms | 72.3 m² | 2/2 | ||
| 3 rooms | 58.1 m² | 1/2 | ||
| 3 rooms | 61.6 m² | 2/2 | ||
| 3 rooms | 63.8 m² | 3/3 | ||
| 3 rooms | 63.1 m² | 1/2 | ||
| 4 rooms | 70.6 m² | 2/3 | ||
| 4 rooms | 74 m² | 1/2 | ||
| 4 rooms | 74.4 m² | 1/2 | ||
| 4 rooms | 70.6 m² | 3/3 | ||
| 5 rooms | 102.1 m² | 1/2 | ||
| 5 rooms | 102.7 m² | -/2 | ||
| 5 rooms | 112.4 m² | -/2 | ||