Privaatne talukoht 10 443 m² kinnistul Mulgi valla
Private property, stone house, house area 61 m², total area 61 m²
Additional information: wall cinder block wall, roof asbestos cement roof
Harva tuleb müüki talukoht, kus saad nautida tõelist privaatsust – ümberringi põllumaad ning lähim naaber asub ligikaudu 700 meetri kaugusel.
Müüa 10 443 m² suurune talukoht Mulgi vallas. Kui hindad rahu, avaraid vaateid ja soovid kujundada kodu täpselt oma soovide järgi, siis see kinnistu väärib kindlasti tähelepanu.
Kinnistul asuvad:
61 m² elamu
Eraldi saunamaja
Ait
Laut (kinnistu teises osas)
Garaaži vundament
Peamajas on juba tehtud suur osa kõige aeganõudvamast tööst. Vana siseviimistlus on eemaldatud, põrand on valatud ning olemas on vesipõrandakütte valmidus. Uuel omanikul on hea võimalus renoveerimistöödega kohe edasi liikuda ja kujundada kodu oma soovide järgi.
Kinnistul on olemas:
2 elektriliitumist
Elamul 3x 25 A
Laudal 1x A
2 kaevu
Septik ja imbväljak
Vesi toodud majja
Kinnistule viiv tee kuulub vallale, mis tagab aastaringse ligipääsu. Talvisel perioodil toimub lumelükkamine valla poolt ning kevadel tee hooldus.
Elamu pööning annab võimaluse soovi korral välja ehitada lisatoad.
Kinnistu teises osas paiknev laut koos eraldi elektriliitumisega pakub head võimalust rajada sinna näiteks töötuba, hobiruum või muu abihoone vastavalt uue omaniku vajadustele ja kehtivatele nõuetele.
Hoovis kasvavad viljakandvad õuna- ja kirsipuud ning marjapõõsad.
Kõik hooned vajavad renoveerimist ning pakuvad uuele omanikule võimalust kujundada kinnistu täielikult oma soovide järgi.
Kinnistu asub vaid 5 km kaugusel Abja-Paluojast, kus on olemas kõik igapäevaeluks vajalik – toidupoed, perearstikeskus, spordi- ja tervisekeskus, kool, lasteaed ning muud. Lähim bussipeatus 1.9km
Kui otsid privaatset talukohta, kus ümberringi on loodus ja põllud , siis võta ühendust ning tule kinnistuga tutvuma.
Brokers please do not disturb.