apartment for sale, 3 rooms - Mäe tn 12, Viljandi, Viljandimaa

Korter kesklinnas, järve ääres, metsa sees!

Joint ownership

Kitchen: stove heated with firewood
Sanitary arrangements: bath
Heating and ventilation: stove heating

Mis teeb selle pakkumise eriliseks ja millised on suurimad väärtused?

Viljandi kesklinn
Viljandi järv vaid 5 minuti kaugusel
Maja taga lopsakas kõrghaljastus ja privaatne aiaruum
Vaikne kõrvaltänav vähese liiklusega
Suur 68 m² korter
Ainult nelja korteriga maja

VAATA VIDEOTUURI
https://youtu.be/7uOt43lxCB8?si=5FnAr32E7_GWRN_s

5-10 minutiga jalgsi jõuab praktiliselt igale poole kesklinnas – kohvikud, kaubanduskeskused, bussijaam, kool, lasteaed, lossimäed, lauluväljak, Kultuuriakadeemia.

Järve äärde jõuab jalgsi viie minutiga. Mäest alla ja juba ongi rannaala – mänguväljakud, sportimisvõimalused ning valmiv Viljandi uus spaa.

Kinnistu on lopsaka taimestikuga ja kõrghaljastusega, mis pakub varju ja privaatsust kõigile, kes seda hindavad. Maja taga aias olles on tunne, justkui oleks metsa sees, mitte Viljandi kesklinnas.

Mäe tänav on vaikne kõrvaltänav, mis jääb Posti ja Tartu t vahele. Siin on liiklus väike ja rahulik.

KORTER

Korter asub teisel korrusel (2/2) ning moodustab ca pool teisest korrusest. Kokku on majas 4 korterit. Korteri aknad avanevad kolmes suunas - maja taha ja kahele poole küljele.

Ruumilahendus: köök, kolm tuba, esik, WC/pesuruum, sahver, panipaik.
Suletud netopind 68 m².

Kinnistul asuvad korterid on kaasomandis. Määratud on notariaalne kasutuskord. Müügisolev korter moodustab ca 25% kogu kinnistust ja hoonest.

Korter vajab tervikuna renoveerimist. Remont on tehtud üle 10 a tagasi.

Korteri kütteks on ahjud ja köögis asuv soojamüüriga pliit. Korstnapühkija akt on olemas ja ettekirjutusi tehtud ei ole ning küttekoldeid võib kütta. Enne kasutuselevõttu on mõistlik lasta küttekollete seisukord spetsialistil üle kontrollida. Küttekolded on vanad ja võivad vajada remonti või asendamist.

Aknad on puitraamidel lihtklaasidega.
Korteri kasutuses on keldriboks.

TULE VAATAMA

Suurepärase asukohaga korter, millel on palju potentsiaali.
Siia saab luua endale omanäolise kodu kesklinnas.

Lisaks oma kodu loomisele võib korter pakkuda huvi ka investorile. Olemasolev ruumilahendus võimaldab kaaluda erinevaid ümberehituse lahendusi, sealhulgas kahe väiksema korteri rajamist. Täpse lahenduse võimalikkus sõltub projekteerimisest ja vajalikest kooskõlastustest.

Võta ühendust ja tule kindlasti vaatama.

Soovitus

Kuna tegemist on vanema hoonega ja remonti vajava korteriga, soovitan kinnistu ülevaatusele kaasata kinnisvara ja ehitusvaldkonnas kogenud inimese. Nii saate parema ülevaate korteri ja maja seisukorrast ning võimalikest investeeringutest – see aitab teha teadlikuma otsuse.

Kohtume objektil – Sinu maakler Viljandimaal Mario Karro.

SAADA OMA KINNISVARA MÜÜGISOOV SIIT!
https://www.mariokarro.ee/#myygiks

SOTSIAALMEEDIA
https://www.youtube.com/@mariokarro
https://www.facebook.com/MarioKarroKinnisvaramaakler
https://www.tiktok.com/@mariokarro
https://www.instagram.com/viljandi_kinnisvaramaakler/

Object link

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy
Mario Karro Kinnisvara OÜ
Mario Karro Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
66 500 € 975 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3908513
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 68.2 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 1935
Condition needs renovating
ownership form joint ownership
Cadastre no. 89713:002:0070
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited
Similar ads

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%