Möbleeritud korter Anne tänaval
Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: air to air heat pump, central heating
Additional information: balcony 3.7 m², parking free parking, new electric wiring, closed balcony, lift, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, separate rooms, TV-set
Communications and security: Internet, frontdoor locked
Neighbourhood: in the city location, roads in good condition roads
Müüa 42,9 ruutmeetriline 3-toaline korter. Korter asub 9 korrusel pakkudes kaunist vaadet õhtuti loojuvale päikesele. Rahulik elukeskkond, kus on vahetus läheduses Eedeni kaubanduskeskus, Maxima, kool ja lasteaed ning bussipeatused Eeden ja Anne.
Korter koosneb kolmest toast, millest üks on elutuba koos köögiga ja kaks magamistuba. Hubane klaasitud rõdu 3,7 ruutmeetrit, kus saab nautida õhtust päikeseloojangut. Samuti ka mõnus ja turvaline keskkond koduloomadele.
Korteris on eluks vajalik tehnika ja sisustus olemas – pesumasin, nõudepesumasin, mikrolaineahi, ahi, elektripliit, külmkapp koos sügavkülmikuga. Maja ees tasuta parkimine. Kommunaalkulud on suvel ca 80 EUR ja talvel ca 150 EUR.
Suhtlus ja müük otse omanikult tagab läbipaistvuse ning välistavad igasugused varjatud vahendustasud! Hind on selline nagu kuulutuses kirjas, s.h mööbel ja tehnika on hinnas (soovikorral kõik, mida ei soovi viin enda kuludega minema).
Anna julgelt märku ja tule vaatama!