apartment for sale, 2 rooms - Kanali 4, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Oma sissepääsuga korter kesklinnas

Apartment ownership, wooden house

Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, water boiler, washing machine
Heating and ventilation: air to air heat pump, solid fuel
Communications and security: Internet
Additional information: separate entryway, new electric wiring, box-room, parking free parking, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, separate rooms, terrace, closed courtyard
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads, neighbours at one side neighbours, Pärnu laht sea 950 m, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Müüa hubane ja valgusküllane 2-toaline korter Pärnu kesklinnas, mille suurim väärtus on eraldi sissepääs ja hooviala. Korteri sissepääsu kõrval asub selle korteri kasutuses olev terrass, kus on mõnus hommikukohvi nautida või lihtsalt õues aega veeta.
Ideaalne valik nii oma koduks kui ka investeeringuks. Korter on läbi maja planeeringuga ning avar 31,5 m² köök-elutuba loob mõnusa ja funktsionaalse ruumi. Eraldi magamistuba ja selge ruumijaotus tagavad mugava igapäevase elamise. Korteris on ruumikas aknaga pesuruum ja WC. Kogu korter saanud uue siseviimistluse ning tehnovõrgud on uuendatud. Korteris annab sooja ja suvel jahutab õhksoojuspump. Võimalik paigaldada kamin või ahi – korsten on olemas.
Madalad igakuised kulud, ühistul laen puudub ning kasutusteatis olemas.

ASUKOHT
Kesklinna rahulikul miljööväärtuslikul tänaval, Pärnu supelrannast 950 m. Kodukauplus Coop Konsum 270 m, Pärnu keskturg 800 m, Kesklinna Tervisekeskus 800 m, Lasteaed Kastani 430 m, Pärnu Ühisgümnaasium 450 m, Spordihall 530 m, Strand SPA 490 m, Surf'n'Soul 1400 m.

ELAMU
Kahekorruseline ajastutruu rõhtpalkhoone, mille fassaadi katab horisontaalne laudis ja katust tsinkplekk-kattega viilkatus. Hoovipoolne fassaad on renoveeritud ja soojustatud, paigaldatud uus vihmaveesüsteem. Toimiv korteriühistu.

SEISUKORD
Renoveeritud korteril on kahekordsed PVC-pakettaknad, tulekindel välisuks ning õhksoojuspump kütteks ja jahutuseks.

PLANEERING ja SISEVIIMISTLUS
Eraldi sissepääsuga teise korruse korter on läbi maja planeeringuga. Elamus on kokku 6 püsielanikega korterit.
Trepikojast pääseb otse avarasse (31,5m²) köök-elutuppa ja edasi läbi koridorsüsteemi magamistuppa ja pesuruumi. Avatud elutoa aknad avanevad kagu suunas vaiksesse sisehoovi. Magamistoa, vannitoa ja koridori aknad on loodesuunal tänava poole. Korteri privaatne sissepääs asub hoovis, lisades eraldatust ja kodutunnet.
Siseseinad on viimistletud värvitud kipsplaadiga, põrandatel laminaatparkett ning pesuruumis keraamiline plaat. Korteri tegelik pind on 47,3 m², EHR-is on registreeritud 44,7 m².

SIDE
Võimalik on Elisa, Telia ja STV internetiühendus.

TEHNILINE INFO
Korteri vee- ja kanalisatsioonitorustik ning elektri- ja nõrkvoolupaigaldised on uuendatud. Korter on renoveeritud, kasutusteatis olemas ning elektripaigaldisele on 2026. aastal väljastatud nõuetekohasust kinnitav akt.

LISAINFO
Võimalik kohe sisse kolida. Korteri juurde kuulub panipaik trepikojas ning kasutada on kuur hoovis. Korteri kasutada on terrass. Parkimine on hoovis kindlal kohal ühele autole.

Helista ja läheme vaatama!
maakler
Mariette Aavik
tel5066995

Object link

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy
Tõnisson Kinnisvara
Tõnisson Kinnisvara
View company's profile
Contact
105 000 € 2 220 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3826844
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 47.3 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 1928
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 62511:063:0003
Utilities summer/winter 67 € / 67 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited
Similar ads

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%