commercial premises for sale, purpose undefined, 100.8 m² - Pärnu mnt 28, Märjamaa, Märjamaa vald, Raplamaa

Total area 100.8 m²

Heating and ventilation: air to air heat pump, stove heating
Additional information: electricity, separate entryway

Müüa Märjamaa alevis majaosa, mis on viimati olnud kasutusel kontoripinnana. Hoones asuvad kaks elamispinda ja üks äripind.

Ruumilahendus: 4 tuba, köök, WC, esik ja koda.

Maja juures on tehtud mitmeid uuendusi:
* 2000. aastal vahetati katus ning laoti uued korstnaotsad;
* paigaldatud on kahekordse pakettklaasiga plastikaknad;
* kütteallikateks on 2 ahju, 2 õhksoojuspumpa (paigaldatud umbes 3 aastat tagasi) ning elektriradiaatorid, mida kasutati enne õhksoojuspumpade paigaldamist.

Majas on küll loodud korteriühistu, kuid see hetkel aktiivselt ei tegutse. Katuse ja korstnaotste renoveerimistööd on tasutud ning hoonel puuduvad laenukohustused.


ASUKOHT/ÜMBRUS
Märjamaa alev pakub head elukeskkonda ning kõiki igapäevaeluks vajalikke teenuseid. Alevikus asuvad rahvamaja koos kino- ja teatrisaaliga, gümnaasium, lasteaed ning muusika- ja kunstikool. Lisaks asub lasteaed ka Märjamaa aleviga piirnevas Orgita külas.

Samuti on Märjamaal olemas tervisekeskus, polikliinik, raamatukogu, spordikeskus, ujula, saun ning mitmed kauplused ja toitlustusasutused.

Märjamaa asub logistiliselt väga heas asukohas – Tallinna kesklinna on ligikaudu 67 km, Pärnu kesklinna umbes 65 km ning Rapla kesklinna, mis on ühtlasi maakonnakeskus, ligikaudu 28 km.

Object link

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy
Contact
99 000 € 982 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3894046
Rooms 4
total area 100.8 m²
Floor/Number of floors 1/1
Built in year 1920
Condition satisfactory
Ground area 1377 m²
Cadastre no. 50501:004:0003
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited
Similar ads

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%