apartment for sale, 3 rooms - Ropka tn 19, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Müüa rõduga 3-toaline keskküttega korter!

Apartment ownership, panel house

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, steel door, frontdoor locked
Additional information: packet windows, furniture, separate rooms, parking free parking
Neighbourhood: roads in satisfactory condition roads, neighbours around neighbours, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Müüa Tartus, Ropka linnaosas 3-toaline sanitaarremonti vajav korter. Ropka linnaosa on hea infrastruktuuriga ja rohke rohelusega piirkond, kus müüdava korteri läheduses asuvad kaks kooli (Variku ja Karlova kool) ja lasteaeda (Täheke ja Rukkilill), mitmed kauplused (Sepa Keskus, Maxima, Selver, Rimi) ja head sportimisvõimalused. Kindlasti vaiksem piirkond kui mõni teine linnaosa Tartus. Hea kergliiklusteede võrgustik on ka turvaline nii lastele kui täiskasvanutele. Vahet pole, kas jalutad või sõidad palju jalgrattaga. Super asukoht just peredele! Korter asub küll viiendal korrusel, aga samas avanevad korterist head vaated ümbruskonnale. Mis kõige tähtsam, püsid heas toonuses kui päevas mitmeid kordi trepiastmeil kõnnid.

Korteris on suletud netopinda 65,2 m2. Korteris asub avar esik, paremat kätt jääb köök, otse minna on elutuba ja vasakule jäävad tualett koos duširuumiga ja kaks eraldi magamistuba. Üks neist lausa klaasist rõduga!
Jah, ostmisel tuleb Sul arvestada, et esimesed nädalad tuleb sellest remonti vajavast kodust luua just endale sobiv ja maitsekas kodu. Vahetust vajavad nii tapeedid kui põranda katted. Tubade põrandail on maja algusaastaist pärit parkett, mille saab hea tahtmise korral üle lihvida. Elutoas on parkett kaetud vaipkattega. Samuti katab esiku ja koridori põrandaid vaipkate. Köögis on reliin.
Korteris võib vajada vahetust ka kogu elektrijuhtmestik. Osaliselt on seda küll vahetatud köögis ja duširuumis. Kortermaja püstakute vee- ja kanalisatsioonitorustik on vahetatud, aga korteri sisene torustik, segistid ja tualettpott võivad vajada vahetamist. Tõsi, kui juba teha korda, siis ikka kõik! Korterile on aastaid tagasi paigaldatud 2x plastikpakettaknad.
Aastaid tagasi kui veel maja soojustatud polnud, siis kaeti korteri välisseinad seest poolt tuuletõkkeplaadiga. Nüüdseks on ehitatud maja soojapidavaks ja uuesti krohvitud. Samuti on vahetatud katus, vahetatud elektrisüsteem ja ventilatsioon (paigaldatud värskeõhuklapid), remonditud trepikoda ja rõdud.
Majas on olemas valguskaabel. Müüja võib kaasa anda Elisa ruuteri, mis on olnud siiani kasutuses.
Korteriühistu on hästi toimiv. Näha on, et hoolitakse oma maja rahvast. Siseõuele on ehitatud lukustatav prügikonteinerite jaoks kuur ja samuti metallist jalgrattakuur.
Parkida saab maja hoovis vabale kohale.
Korteri kasutada on ka riiulitega keldriboks.
Korteri kommunaalkulud on jäänud viimase aasta jooksul olenevalt aastaajast vahemikku 160-245 eurot (sellest ca 98 € on laenuosa igakuiselt). Lisandub enda tarbitud TV-internet ja elekter. KÜ on renoveerimiseks võtnud ka laenu, mille tähtaeg on 30.01.2037
Kortermaja asukohta arvestades on hea, et kui soovid maale, Lõuna-Eestisse sõita, siis ei pea sa kesklinna ummikutes ootama vaid saad kiirelt linnast lahkuda.
Olemas hea bussiliiklus kesklinna ja mujale. Bussiga pääseb kesklinna vähem kui 15 minutiga. Jalgsi ca 20 minutiga.

Kui see asukoht, maja ja korteri seisukord kõnetab, siis lihtsalt võta minuga kontakti ja lepime kohtumiseks aja kokku.
Oma vaatamise soovist anna palun paar päeva ette teada!
Kohtumiseni!

Object link

Contact

By sending this message you also agree with KV.EE's terms of use and privacy policy
Varaleidja OÜ
Varaleidja OÜ
View company's profile
Contact
109 000 € 1 672 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3899972
Rooms 3
total area 65.2 m²
Floor/Number of floors 5/5
Built in year 1980
Condition sanitary renovation needed
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79510:039:0004
Energy mark B
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited
Similar ads

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%