Kodu noblessneris!
Apartment ownership, stone house
Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, steel door, frontdoor locked
Additional information: furniture, wall cupboard, lift, new electric wiring, packet windows
Neighbourhood: water body sea near, roads in good condition roads
Üürile andakodu äsja valimunud majas Noblessneris. Sul on unikaalne võimalus olla esimene elanik selles uues kodus.
Endisest allveelaevatehase piirkonnast on sajand hiljem saanud ilmeline NOBLESSNERI sadamalinnak, kust leiad palju erinevaid vabaaja veetmise võimalusi- iglupark, talisuplusala, erinevad kohvikud/restoranid, galeriid, muuseumid jnejne., siin tunduvad võimalused lõputud.
Selles praktilises kodus on toad sisustatud uue piltidel nähtava mööbli ja kodutehnikaga. Tehnikast on kasutada pliit, ahi, köögikubu, külmkapp suure sügavkülmikuga, nõudepesumasin ja pesumasin/kuivati, v.a sisustusaksessuaarid.
Isiklike asjade paigutamiseks on garderoobikapp esikus ja väiksemad kapid duširuumis.
Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda:
-Üür käesoleva kuu järelejäänud päevade eest.
-Tagatisraha kahe kuu üürisumma ulatuses.
Vahendustasu ei lisandu!
Üürnikuga sõlmitakse tähtajaline üürileping kestvusega 12 kuud, mida on võimalik pikendada. Üürileandja on usaldusväärne ettevõte, kelle põhitegevus on pikaajaline eluruumide üürile andmine.
Kodu on sissekolimiseks vaba.
Kirjuta või helista ning lepime vaatamise kokku!